Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk! Milyen indokbol foglalko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Milyen indokbol foglalkoztatok igy a baratnoitekkel?

Figyelt kérdés

8 honapja vagyunk egyutt eleinte nagyon jo volt stb.. most ezeket leirhatnam.

A lenyege az hogy nem kepes velem uvoltes nelkul beszelni a baratom. ( felhivtam ma reggel es amiert elaludt ideges volt. Tok ertheto. Mondtam higy majd beszelunk kesobb mert idegbeteg. Erre csak ordit hogy mi bajom van mar.) K..rvara nem en tehetek rola hogy elaludt, raadasul nem is munkaba ment hanem dolga volt. Miert nem valogatja meg a szavait ha celem beszel es ha nem en vagyok a vita targya?


Akkor is uvolt a veszekszunk, lekezeloen beszel velem olyan formaban hogy utasitgat stb. ( mondd vmit.... megertetted? ha nem keszilok el x ora y. Percere akkor o itthon hagy. - a valaszom az ra h hayjon f..,szt erdekel szo szerit ha mar 2 percel kesobb keszulok el vitatkozni kezd, es oktat mert o a kiraly gyerek.- stb.) En is kiabalok vele mert maskepp nem kepes felfogni a dolgok sulyat.


Mondtam mar neki hogy olyan mintha nem is szeretne. Erre annyi a valasza ha nem szerrtne nem lenne itt.(egy balhe utan mondjuk. Ja csak ez edes keves torodni is kene a masikkal.)


Azt is mondtam neki, hogy olyan mintha beerne velem, de erre szinten volt egy nagy f..,sza valasza meg pedig az hogy minek idgelem stb, ha akarna mindennap mat csajt b..szna meg vagy befizetne magat vmi k..rvahoz annak meg a rinyalasat se kell hallgatnia. ( rohejes )


Ma itthon vagyok, o delutan dolgozik, es ha annyira nagyon szeretne tobb idot akarna velem tolteni nem? Kozolte fenn hangon, hogy vegez a varosban, es o hazamegy lefekszik.( Nem is az hogy nalam 2szer akkora agy van stb arrol nem is beszelve h itt vagyok en mit torodo baratno :D tudnank egyutt aludni vagy legalabb egyutt tolteni egy kis idot:D beken hagynam h aludjon meg en is lefekudnek picit szerintem, de ez csak az en velemenyem...)


Vesz uj holmit stb. Kibontjuk a dobozabol es ha hirtelen nem tudom h o gondolja h nyuljak ala mondjuk h lehuzzam a dobozt mert en maskepp csinalom elkezd b..zdmegolni meg uvolteni. Azert mert az en latasmodom szerint huzom le azt a kib..szott dobozt a tvrol..


Voltak meg dolgok aki kivancsi irjon, nem tudom hogy szakitsak e , de o elvileg szeret es ritka pillanataiban ezt eszre is veszem rajta. En is szeretem, de mar belefaradtam abba hogy ezt elturjem.


2015. jan. 29. 09:18
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A 4. Bekedeshez : olyan mintha beerne velem, es nem az h engem akarna
2015. jan. 29. 09:20
 2/24 anonim ***** válasza:

húú, hát erre mit lehet írni? jól kifakadtál :D

Vagyis erre nekem az a reakcióm, hogy te választottad őt.

2015. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a barátod egy f_sz. Nekem az a tapasztalatom, hogy ez idővel csak rosszabb lesz.

De, hogy szakítassz-e vele, azt neked kell eldöntened.

2015. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Igen en valasztottam, de eleinte nem volt ekkora f..sz, megvalogatta a szavait. Most is uvolt es mondja h nem akar kiabalni velem de ezt hozom ki belole. Ja belolem meg azt hozza ki h legazivesebben szajba vernem...


Tenyleg szeret es alapbol idiota, vagy nem szeret es sak ahhoz bena h szakitson? Bar korabban mondtam h neki hogy szakitsunk a francba ha azt akar. Hat o nem akar. Akkor?

2015. jan. 29. 09:28
 5/24 anonim ***** válasza:
ismét egy ostoba fehér kislány sirámai, aki annyira se öntudatos, hogy otthagyjon egy állatot. semmi gond, legyél továbbra is hülye, maradj vele, a 8 napon túl gyógyuló sérülések beszerzése után talán majd megjön az eszed.
2015. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Hm, figyelj, valószínű Te lehetsz neki valamelyik első barátnője, és úgy gondolja, hogy ez így jó, így kell szeretni egy nőt, és a legtökéletesebb embernek tartja magát, akiért bomlanak a nők.

Na az ilyen kölköket kellene jól pofáraejteni, minél többször, és akkor kb ott lesz az egója, ahol lennie kéne.

Meg látja rajtad, hogy Veled bármit meg lehet tenni, és még mindig mellette vagy.

Ebben a kapcsolatban szenvedsz, és ez nem jó Neked, ő meg nem elég érett még egy kapcsolathoz, mert teljesen el van szállva valamiért magától.

Adj neki ultimátumot, magadnak meg gondolkodási időt. És mond neki, hogy kicsit szüneteltessétek a kapcsolatotokat.

Ha félrelép, ne bánd, de hidd el, ő fog megkeresni Téged.

Aztán kezdődik minden elölről...:(

Erősnek kell lenned ahhoz, hogy megváltoztasd. De addig is beleroppansz, lehet.

Egyszer élünk sajnos, és nem túl sokáig. :(

2015. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Ha ilyen rossz, miért vagy még vele és miért hagyod, hogy megalázzon? Ha meg hagyod, ne sírj, onnantól a te problémád. Én a te helyedben már rég otthagyom.

23/N

2015. jan. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Utolso. Nem vagyok idiota, van ontudatom sak tudos k,rvara bonyolultabba tudja tenni az a dolgokat h szeretem. Egy igazi barom, de ha mar szakitok tudataban azeretnek lenni annak hogy szeretett e egyaltalan vagy akarmi. Hogy a tovabbi kapcsolatomban ennyivel is tapaaztaltabb legyek h ezt kiszurom;-)
2015. jan. 29. 09:33
 9/24 A kérdező kommentje:
Bocs. Ez 5nek ment.
2015. jan. 29. 09:33
 10/24 Noren1989 ***** válasza:

Stresszkezelési gondok lehetnek...vagy rosszul kefélsz, vagy ő félre.

25/F

2015. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!