Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi együtt töltött idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi együtt töltött idő után furcsa az, hogy egy pár nem lakik együtt?

Figyelt kérdés
Hány év után elvárás az összeköltözés?
2015. jan. 29. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem várom el senkitől. Szerintem a legtöbben nem várják el másoktól. És így már nem elvárás.

Az hogy furcsa... 5-6 év után biztos furcsán néznék rá, főleg ha már a 30-as éveiket tapossák.

2015. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idősek vagytok. 25 felett már 1 év is furcsa.
2015. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem elvárás kérdése, hanem nekik mikor jó. Ez olyan, mintha megfelelési kényszer lenne.

Nem az időtől függ és szerintem nem is attól, hogy furcsa-e, inkább, hogy a pár mikor szeretné vagy mennyit bírnak ki a másik nélkül és hogyan tudják megoldani.


Én nem is tudtam volna többet várni, bár így is soknak tűnt, 1,5 év, de akkora tudtuk megoldani a táv miatt is(334 km). Alig vártam, hogy végre Vele lehessek, együtt éljünk. Ha lehetett volna én már 3 hónapon belül összeköltöztem volna Vele. Annyira meg volt az összhang, meg sok minden, amit azóta sem bánok, immár 3 éve együtt.

2015. jan. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
25 felett.
2015. jan. 29. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!