Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, lányok. Ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok. Ha a párotok egyik jó haverja megbántana titeket, és alaptalan dolgokat terjesztene rólatok, ami sértő, akkor elvárnátok, hogy a párotok megvédjen, tehát beszóljon ennek a "jó" barátnak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 29. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Természetesen. Egy barát nem terjeszt senkiről semmit, hanem ők egymás között megbeszélik, ha valami nem stimmel veled, de egy haver, akinek csak nem vagy szimpi az könnyen eltakarodhat az életetekből.
2015. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy kisebb megbántás esetén, nem. Meg tudom magam én is védeni. De ha valami igazán sértőt mond vagy hogy terjeszt valamit rólam, az már durva, akkor természetesen elvárnám, hogy kiálljon értem a párom.
2015. jan. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyasmit terjeszthet, ami azért a páromat is érintheti egy bizonyos szemszögből.
2015. jan. 29. 13:13
 4/4 anonim ***** válasza:

alap dolog

ha nem akkor ennek annyi de én nem szoktam rászorulni senkire megvédem magam is

2015. jan. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!