Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már nem kapok ajándékba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem kapok ajándékba olyan drága dolgokat mint kapcsolatunk elején, akkor már kezd kihűlni ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szakítsak ez miatt ? elég megalázónak érzem hogy már csak ennyit érek a szemében.
2015. jan. 29. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
mivel neked csak a pénz számít így részedről igen
2015. jan. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
igen, én szakítanék a helyedben vele, sokat könnyítenél az életén
2015. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

én sosem kaptam drága dolgokat de nem is vártam el

és ha neked ez a döntő akkor szakíts igen.

és vetess apuval

2015. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Szóval eddig csak a pénze miatt voltál vele. Ha igazán szereted, lesza*od mit kapsz ajándékba. De te nem ilyen vagy, te egy pénzéhes kis riba*c vagy :)
2015. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt vagyok vele.De úgy gondolom,hogy amit nyújt valaki az elején,tartsa is azt a szintet.Pl. az elején tövig bekapom neki,eltelik egy év,naná hogy akkor is tövig fogom,nem félig.
2015. jan. 29. 13:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem fake kérdés, ritka az ennyire pénzéhes "nő".
2015. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
egy k. rva vagy, hiszen a holmikért amit kapsz szopsz vagy tartod oda a p.csád
2015. jan. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ajándék kedveskedés, valami, hogy "emlékszem arra, hogy x évvel ezelőtt", vagy csak egyszerűen "hazafelé eszembe jutottál, tessék, itt van egy...". Nem kell bármiféle értéket képviselnie, a lényege az, hogy örömet okozzon a másik félnek.


Te sűrűn adsz neki bármi drágát? Nem? Akkor milyen alapon várod el? Ha ez nem kamu kérdés, tényleg jobb, ha szakítasz vele, elmész egy sarokba és ott maradsz egyedül, míg meg nem változik a véleményed.

2015. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy kihűlt a kapcsolat, az is lehet, hogy elhasználtad az összes pénzét, és már nem maradt neki.
2015. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Erzsébet utalványt is elfogadsz?
2015. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!