Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a barátnőm pasijába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ők ketten májusban jöttek össze. A barátnőm teljesen odavan érte.

20 évesek leszünk nemsokára. Most fogunk érettségizni.

A pasi tavalyi tanévtől osztálytársunk. Mindketten távolsági busszal járunk suliba és ugyanakkor érkezik be a két busz, onnan megyünk együtt tovább :) nagyon sokat beszélgetünk, nevetünk, bearanyozza a reggelem.

A halloweeni partin nem volt ott a barátnőm, ott kerültünk közelebb egymáshoz. Éreztem, hogy nem kéne, de nem tudtam ellenállni. Nem történt szex, mielőtt félreértenétek.

Ő is így érez és megígérte, hogy a nőnapi buliba velem fog elmenni. De februárban van barátnőmnél egy csomó szülinap, meg valentin nap és nem akar ilyenkor szakítani. :(((

Barátnőm is mesélte, hogy valami nem oké, mert a srác nagyon megváltozott.

Róla egyébként nem árt tudni, hogy a másik legjobb barátnőnk fiújával kikezdett tavaly, összejártak etyepetyézni, a barátnőnk közben fülig szerelmes volt... Szerinte megérdemelné, ha ő is így járna :)


2015. jan. 29. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Te se vagy különb mint a két csodálatos barátnőd,maradjunk ennyiben.
2015. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Jó nagy ribik vagytok mindketten, meg is érdemlitek egymást!
2015. jan. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1. Csak azért, mert ő megtette, még nem jelenti azt, hogy kijár neki is. Csak azért, mert a te kutyád megdöglött, nem kell minden szomszédét lemészárolni.

2. Borzalmas barátnő vagy.

3. Ha pár b***ásnál fontosabb egy barátság, legyen annyi gerinced, hogy megmondod neki, miattad ilyen a srác, a sok utazgatás alatt elkezdtetek összemelegedni. Itt még van esély rá, hogy megbocsát, vagy megpróbál változtatni, nem csak egyszerűen elküld a francba, hogy húzzál el az életéből.

2015. jan. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt ne várj sok jóra mindenki meg fog kövezni, itt csak patyolat tiszta szent lelkek vannak akik mind a mennybe kerülnek majd :-)

Szerintem a pasit kellene megkérdezned szerelmes-e még a barátnődbe. Mondjuk az hülyeség, hogy a szülinap meg valentin nap miatt nem akar valaki szakítani, mi a volt feleségemmel akkor adtuk be a válást.

2015. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem beszélj a barátnőddel. Ha még szeretnél a barátnője lenni, akkor jobb lenne, ha tőled tudná meg.

Az meg nem mentség, hogy ő is tett ilyet és megérdemelné. Ettől te nem leszel jobb, ha más rossz.

2015. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem magamról kértem véleményt, hanem a helyzetről :)

érdekes, hogy más olyanokat írogat itt, hogy ezzel volt viszonya, meg azzal és mégis mindenki melléáll :))


Egyébként az lemaradt, hogy most fogunk érettségizni. Már azt is elterveztük, hogy mindketten egy messzebbi suliban tanulunk majd tovább, ahol unokatesóm is lakik :)

a barátnőm meg úgyis itt marad, szóval szétválnak az útjaink, csak kár, hogy haraggal :(

2015. jan. 29. 13:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok ismét 2 rib.nc. Hova fajul ez a világ?
2015. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagy nem igaz a barátságotok vagy mindketten rib *ncok vagytok. A mai világból kiindulva az utóbbi lehetőségre szavaznék.
2015. jan. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát jó, köszi mindenkinek :)
2015. jan. 29. 14:08
 10/14 Noren1989 ***** válasza:

Mintha csak a Barátok köztöt nézném, vazz...mindenki mindenkivel.

Ez már beszéd, amúgy ti akartok is valamit egy kapcsolattól, vagy csak d_gtok ?

2015. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!