Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnál borderline/bipoláris...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál borderline/bipoláris emberrel?

Figyelt kérdés
Indokold is légyszi.
2015. jan. 29. 14:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
Nem, mára elegem van a mentális beteg személyekből.
2015. jan. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem,épp elég az én hülyeségem.
2015. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert sokszor még az átlagos, normális ember viselkedését sem tudom megérteni, kezelni.
2015. jan. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
89%
simán
2015. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
0%
Miután elmagyarázná, hogy ez mit jelent, simán. Mondjuk amire nincsen magyar megnevezés, az valószínűleg nem betegség, hanem valami kamu kifogás arra, hogy miért nincsen senkije az illetőnek. Mondom ezt úgy, hogy énnekem sincs senkim, csak én nem keresek kifogásokat, hanem tudom, hogy ocsmány vagyok és visszahúzódó.
2015. jan. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

border--határeseti személyiségzavar


bipo--mániás depresszió

2015. jan. 29. 14:29
 7/32 Költőnő? ***** válasza:
azért a bipol nem csak ennyi amit itt leírtál...
2015. jan. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
A bipoláris kicsit több depressziónál, konkrétan olyan, mintha több személyiség lakozna egy emberben. Egyik pillanatban nyugodt, aztán hirtelen kattan valami és ordítozik, borzasztóan nehéz egy ilyen ember társaságában is lenne, nem hogy vele élni.
2015. jan. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

"bipoláris zavar a köznyelvben a mániás depresszió"


fejtegetni nem célom,hogy mi micsoda.


csak a kérdésem érdekel.:)

2015. jan. 29. 14:37
 10/32 anonim ***** válasza:

borderline pedig neurózis és pszichózis határán van ... egyik legkeményebb személyiség zavar!

szóval kizárt!


bipoláris is egy eléggé függőségre hajlamos személyiség általában,szóval szintén kizárt!

2015. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!