Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbeszéljem vele, vagy hagyjam rá?

Figyelt kérdés
Lassan 1 éves ismerek egy lányt,munkatársam,minden nap látom,és nagyon megkedveltem.párszor tettem rá utalást h jó lenne valami,voltam már nála h komolyabbat szeretnék mint haverság.akkor azt mondta h nem akar most senkit,és h munkatárssal se nagyon lenne együtt.barátnőjétől kiderült h tetszem neki,és ezt tőle is hallottam már,és nem értem h miért csinálja ezt, h mindig elutasít.ennyire makacs lenne? A lényeg h most nem beszélünk mert sokat lógtunk együtt és más fiúkra tett utalást,meg h ők hozzák be melózni,nem pedig mi.Ez eléggé rosszul esett,főleg úgy h tudja h mit érzek.úgy láttam jobbnak ha nem foglalkozok vele, és lenyugtatom magam,de ezt csak úgy tudtam elérni h nem keresem.az első pár napban még próbálkozott,kevés sikerrel,nem értette h mi van.kérdezte másoktól is de nem mondtak neki semmit.eléggé maga alatt volt,ilyen világfájdalmas fejjel ment mindenfele.gondolom miattam,de most legutolsó nap meg mint akit kicseréltek volna,vihorászott meg elvolt,persze csak addig míg ott voltam valahol a közelben,azután nem láttam h bárkivel is haverkodott volna,mintha így akarna visszavágni h jól érzi magát nélkülem is.elveszíteni se akarom de ha nem akar semmit akkor kár rá pazarolni az energiám.eljutottam arra a pontra h jobb nélküle mint mellette,tudván h akár sose lehet az enyém.megbeszéljem vele a dolgokat és tisztázzam le, vagy simán szarjam le a csajt? 24/f

#megbeszéljem
2015. jan. 29. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért utasít el, mert megmondta, hogy nem akar senkit és munkatárssal sem. Az, hogy a barátnője mit mondott,nem számít szerintem!
2015. jan. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hívd már el egy randira jóember
2015. jan. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
a kezdetekben egyszer elhívtam de akkor nemet mondott mert kibékült az ex barátjával. azóta hívtam egyszer moziba,de az volt a válasz h hideg van,nem akar kimozdulni..
2015. jan. 29. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!