Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok szexi lenni, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok szexi lenni, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon kínosan érzem magam.

19 éves lány vagyok, 3 éve van barátom.

Nagyon fiatalos arccal áldott meg a sors, ami azt takarja, hogy kb. olyan 13-4-nek nézek ki.(Sokszor automatikusan kapok gyerek jegyeket, múltkor a dohányboltba mentem be, és rám kiáltott a férfi, hogy:"NEM MEHETSZ BE"-azt hitte gyerek vagyok).

Szeretnék nőies, szexi lenni, de ha felveszek valami ruhát, ami szexibb, vagy szexin kell viselkedni(a párom igényelné), akkor én nevetségesnek érzem magam.

Egyszerűen műr sok-sok 14-5 éves kislányból is árad a szexualitás, én meg...olyan, mintha egy kisgyerek próbálkozna.

Rengetegszer illetnek azzal a jelzővel, hogy cuki, aranyos, de én szeretnék végre nő lenni.

A párom imád, szeret, de ha pl. megkér, hogy csináljak valami szexis dolgot, látom, hogy nem a várt hatást érem el.

Kifejezetten zavar, főleg azóta, amióta még egy évev majdnem megcsalt egy iszonyatosan szép, szexi, nőies 15 éves lánnyal(azóta rendben a kapcsolatunk).

Ráma férfiak se tekintenek nőnek, legalábbis az ismertségi körömben.

Idegen pasik megnéznek, bámulnak, de a körömben élők inkább egy jó lelki társnak látnak.

Ez azon múlik, hogy elhiszem magamról a dolgokat, vagy majd idővel javul a helyzet?

Aki le szertne szólni, nyugodtan tegye meg, csak ne most, mert tényleg nem jó kedvemben írtam ki. :)


2015. jan. 29. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű: öltözz úgy mint egy nő, ne mint egy kislány. 19 éves vagy, az arcodon pedig nem igazán tudsz változtatni. Ne próbálj szexi lenni, csak nőies. Nem értem az miért olyan nehéz.
2015. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak add magad. Ne próbálj más lenni mint ami vagy. Ha szeret a párod, így is szeret. Ha mást akar, úgy is talál.
2015. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
Ezt nem lehet tanulni, sem erőltetni, az még roszabb, a barátod ha nem lát szexinek és vonzőnak, és meg is csalt akkor vágd ki hamar. Majd kerül valaki akinek pont a te minden tulajdonságod és porcikád vonzó lesz és leteper és magáévá tesz a lakás (és nemcsak) minden pontján. Akkor majd jól is fogod érezni magad a bőrödben és nőnek is érzed magad. Itt nem veled van baj hanem a barátoddal és hogy ő mit vár el, s te ennek akarsz megfelelni...
2015. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Te is meg akarod csalni a pasidat, vagy miért olyan fontos, hogy szexi nőnek nézzenek a férfiak körülötted?
2015. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan sminkelési praktikák, amikkel tudsz egy picit öregíteni az arcodon (Én sajnos nem vagyok túl jeles a sminkelés területén, úgyhogy konkrétan ebben a témában nem tudok segíteni. Inkább járj utána, akár itt a gyakorin! ;) ).

Ezenkívül még azzal is tudsz öregíteni magadon, ha a hajstílusodon is változtatsz. De fontos, hogy úgy hordd a hajad, hogy passzoljon az arcodhoz, stílusodhoz. Szóval ne akarj más lenni! :)

Természetesen öltözködéssel i tudsz emelni a korodon. Próbálj csinosabban öltözködni, hordj gyakrabban nőies darabokat!

Ha ezeken próbálsz változtatni, szerintem már egészen jó úton fogsz haladni afelé, hogy érettebbnek nézz ki. Azonban a legfontosabb, ha fejben elhatározod, hogy márpedig "én szexi vagyok!". Hanem hiszed el magadról, hogy tényleg szexi vagy, akkor mások sem fogják elhinni... ;)

2015. jan. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

A probléma az, hogy ha nőiesen is öltözködöm, akkoris inkább a gyerekesség sugárzik belőlem. Azokbana ruhákban is inkább aranyos vagyok.

Nem más férfiaknak akarok tetszeni, hanem a barátomnak, és ő igényli ezeket.

Tudom, más is mondta, hogy majd jön olyan férfi, aki mellett nő lehetnék...csak hát iszonyatosan szeretem a párom, és az eset óta teljesen más, kb. mintha új ember lenne.

Minden kivánságom lesi, kiteszi értem a szívét. Csak hát a szexualitás meg nagyon fontos dolog...

De megfogadom a tanácsokat.

2015. jan. 29. 14:50
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! A sminket egy ideje kipróbáltam, tényleg dob, de ígyis maximum 15-6-nak nézek ki.:D

De kipróbálom.

Fodrásznál voltam, ő is segített.

De a max a 15-6 éves külső.:D De akkor elfogadom.:)

2015. jan. 29. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!