Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarja elhitetni velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja elhitetni velem, hogy beteg vagyok? L

Figyelt kérdés
Egy sráccal volt pár hónapos kavarásom, de nem lett belőle komoly, főleg mivel nem is egy helyen lakunk. Összevesztünk, szinte hirtelen. Egyik nap azt írta, hogy imád, 1 héttel később meg azt írta, hogy nem akar már tőlem többé semmit sem. Ebben az 1 hétben volt az, hogy eltűnt napokra. Nem zaklattam, írtam emailt. Erre ő azzal jött, hogy követelőző és számonkérő vagyok. Egyébként ebben az 1 hétben 2x is eltűnt így napokra. Persze aztán mondta is, hogy ilyen beteg csajjal még nem találkozott. Kérdeztem, hogy miért lennék beteg, de erre nem válaszolt. Mégis mire jó ez? Utólag persze világos a dolog, hogy csak kihasznált, de akkor is mégis miért akarja elhitetni, hogy én vagyok a beteg?
2015. jan. 29. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nevetséges védekezési mechanizmus.
2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem elhitetni akarja, csak nem tudott mit mondani, mert egy gyökér.
2015. jan. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem elhitetni akarja, hanem a saját döntéseit alátámasztani. Elhitetni akkor akarná, ha folyamatosan ezzel szembesítene.


Túl kell rajta lépni és kiröhögni. Ő a beteg és furi.

2015. jan. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan, egy sértődött kis éretlen farokagyú ennyire foglalkoztat?

Ahelyett, hogy inkább elfelejtenéd mindenestől, te még azon lovagolsz, hogy mit mondott?

2015. jan. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Felejthető! Ne légy buta! Kaparni akarsz olyanért aki (tudjuk hova) eltünöget?

Lebetegez. Mert legjobb védekezés a támadás!

Büszkeséged?

2015. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert primitív barom volt azért!


30F

2015. jan. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt szerintem arról van szó, hogy nem sikerült lefektetnie, ami neki totális csőd. Aztán hogy úgy érezze ő mekkora király azt mondja, hogy te egy beteg csaj vagy, ezért nem is kellesz neki, mintha az ő döntése lett volna. Az ilyen fordított pszichológia. Hanyagold, gyökér.
2015. ápr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!