Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak nem tetszik a göndör hajam. Normális ez?

Figyelt kérdés

Göndör hajam ő viszont az egyenest szereti, azt mondja az sokkal szexibb. Eddigi barátnőinek is egyenes haja volt. Ez furcsa nekem, ha valakit szeretünk, nem úgy szeretjük ahogy van?

Volt nekem már kopasz barátom is, holott nem az eseteim, mégis úgy tetszett ahogy van (ráadásul a haja amúgyis kopaszodott már).


2015. jan. 29. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Micsoda problémák vannak egyes kapcsolatokban.
2015. jan. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%

"Jaj de rég volt és még milyen soká lesz,

Mikor nékem göndör hajú babám lesz!

Göndör a haja.

Karcsú a dereka.

Megölelném, de ő ezt nem akarja!":(

2015. jan. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát de... de tudja a barátod is, hogy manapság van a hajvasalás szóval rávehet bármire.


Mondjuk barátnőm jutott eszembe, aki beleszeretett nagyon egy srácba. Neki is bongyori haja van. Aztán a sráccal kavart de az mondta neki, hogy egyenes hajjal tök szexi lenne.

Erre ment is barátnőm hajvasalót venni, és minden nap vasalta haját (most is) mert így szexibb. Viszont a csávó úgyis lelépett mellőle, az ő haján meg márcsak az olló segítene. De vágatni meg nem akarja, mert ugye el kéne hagynia a vasalót és bongyori hajnál minden mili számít, mert hiába nő, a hosszán nem látszik, mert hullámok felveszik.

2015. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem is az egyenes haj jön be, egy göndör hajú barátnőm volt és nem is voltam belé szerelmes, bár az a belsője miatt volt így nem a haja miatt :-)

De sose mondtam neki, hogy nem tetszik a haja.

2015. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Göndör volt a hajad akkor is, amikor megismerkedtetek, így nem értem, hogy mi a gondja, akkor szexis voltál, vagy miért kezdett járni veled?

Talán kereshetne magának egy egyenes hajút, legalábbis én megmondanám neki és olyannal járnék, aki úgy fogad el, ahogy vagyok.

2015. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

De amúgy tudok 2 ilyen hasonló esetről is.

Egyiknél a nő férje fekete hajú, holott nem ez az esete, mégis ilyen férje van elég régóta már. A másiknál meg a férfi felesége barna hajú, holott a szőke hajúak a gyengéi.

2015. jan. 29. 15:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked tetszik a hajad? Szerintem mond el neki, hogy zavar, hogy neki nem tetszik és sajnálod, de nem lehet mindig egyenesen hordani,mert roncsolja a hajad a hajvasaló.
2015. jan. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!