Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fekszik le velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fekszik le velem a barátom?

Figyelt kérdés

Szerintetek az normális 2 év után ,hogy a barátom alig fekszik le velem?(Ráadásul a haverjai szerint tetszem neki meg szeret)A mai napon meg jól össze is vesztem vele mert ö sokkalja a 4 nap együtt alvást egy hónapba.Azt mondta nincs ideje a barátaira és még tanulni is mellettem...Ti mit szóltok ehhez a helyzethez?Fektessek még ebbe a kapcsolatba vagy inkább legyen vége?!

21/F



2015. jan. 30. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az egyetem tényleg sok időt elvesz, ha valaki normálisan csinálja, de ha a barátaira van ideje, akkor rád is lenne. Havi 4 alkalom nagyon kevés, úgy, hogy ebből nincs is mindig szex. Valami nincs rendben vele, még ha nem is akarja bevallani. Próbáld meg valahogy szembesíteni vele, ha nem megy, akkor kérdőjelezd meg, hogy te szeretnél így együtt lenni valakivel, hogy már nem kíván.
2015. jan. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már próbálkoztam azt mondta, hogy ö szeret és hogy nem akar el hagyni... :/ Erre mit lehet mondani?
2015. jan. 30. 01:32
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell mérlegelned. Sokáig fog tartani az egyetem, és ennél csak többet kell tanulnia, ennél ezek szerint csak még kevesebb időd lesz rá. Ha amúgy tudtok beszélgetni, napi szinten tartjátok a kapcsolatot, úgy érzed, hogy minden oké, csak szex nincs, akkor még megpróbálhatod kibírni, míg túl nem lendül a vizsgaidőszakon, vagy legalábbis ezen a pár hónapon. Ha úgy gondolod, hogy neked szükséged lenne az együttlétre is, akkor nincs sok lehetőséged. Feltételezem előbb-utóbb így úgyis el fogsz hidegülni tőle.
2015. jan. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
ideje lesz rád*
2015. jan. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéljétek meg ketten.

Másoktól kérdezed,hogy vége legyen-e a kapcsolatodnak??

Na ne.Őszintén beszéljétek ezt meg.Nagy baj,hogy ilyen erős kérdésekkel idegenekhez fordulsz,és nem a társadhoz,akivel 2 éve együtt vagy.

Legyél bátor és ülj le vele és beszéljétek meg négyszemközt.

2015. jan. 30. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2 évet elpazarolni egy ilyenre? hát kösz de nem, én megmondanám neki hogy van rendes kapcsolatunk lesz vagy semmilyen. Ez amit te leírsz kedves kérdező nem kapcsolat hanem 1 jó nagy butaság- SZERINTEM- én ezt nem tartom kapcsolatnak, már bocs
2015. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
havonta 4x szexeltek? :O hát...
2015. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha próbálom meg beszélni vele tuti ,hogy megmagyarázza a dolgot.Jön azzal hogy mennyit kell tanulnia hogy ezt és ezt milyen keveset látja.Aztán én erre vagy mosolygok vagy közlöm hogy el fogom hagyni a p...-ba ,ha nem változtat.Utóbbi esetben meg elkezd sírni a nagy kék szemeivel...Szóval tudom hogy ez egy olyan se veled se nélküled kapcsolat ,sőt teljesen tisztába vagyok vele.Nem is tudom miért írtam ezt ki...Talán csak erőt szeretnék kapni egy kis biztatást hogy folytassam és reménykedhessek...
2015. jan. 30. 10:33
 9/12 besucher válasza:
Nagyon gáz ez a srác...
2015. jan. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne reménykedj abban, hogy a kapcsolatod vele jobbra fordul. Ne legyél ilyen naiv! Talán attól tartasz, hogy nem találsz mást? Fiatal vagy, előtted az élet! Ne ragadj benne egy párkapcsolatban, ami már inkább teher, mint öröm...
2015. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!