Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez miért csinálja? Nem értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért csinálja? Nem értem a fiukat.

Figyelt kérdés
Szoval van egy srác a suliban akivel dumálgattunk facen és nagyon cuki volt elég sokáig beszéltünk és nagyon megkedveltem. Na de mikor megbeszéljük hogy taliunk mindig közbejön neki valami és nem ér rá...oké megértem tényleg elfoglalt ember nade hogy a 2 hetes téli szünetben egyszer se ért rá...gyanús. Meg mondja nekem hogy ő nem akar engem megszivatni meg hogy olyan aranyos vagyok mégse ir rám soha. ÉS már nem is köszön a sulian pedig eddig mindig mosolyogva köszönt. De nem tettem semmit rá se irok én nem változtam meg. Mi lehet a baj?
2015. jan. 30. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért hiszik a lányok, hogy ők a világ közepe?
2015. jan. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korainak találja, mert félénk.
2015. jan. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Talalt mast, jobbat! Vagy tenyleg nem volt ideje..
2015. jan. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy a világ közepe vagyok :D se senki nem hiszi nem ez a lényeg. Hát jo akkor majd lesz másik pedig ő aztán olyan volt hogy huuuuh *-* :D köszi a válaszokat
2015. jan. 30. 13:04
 5/10 anonim válasza:
Szerintem még1x próbáld meg, írj rá lehet jól fog végződni a dolog.:D
2015. jan. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet :D de lehet csak elijesztem de mondjuk vesziteni valom nincs szoval akkor most ráirok :3 lehet megtudom mibaja velem :D köszi ha ezt nem mondod valószinű, hogy most nem szánnám rá magam :D
2015. jan. 30. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez nők csinálják. Tehát vagy így áll bosszút, vagy buz i.

Te viszont mindenképpen beképzelt vagy.

2015. jan. 31. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beképzelt :D kedves ismeretlen ember lehet, hogy beképzeltnek tartasz, de abszolút nincs rá okod.3 hónapja ismerem az illetőt és nem igaz, hogy 3 hónap alatt nem volt 2 szabad órája :DD szóval ne alkoss rólam véleményt úgy, hogy nem is ismersz. :D Csak nem értettem miért nem azt mondja, hogy nem akar talizni miért kell hitegetnie érted :D ?
2015. jan. 31. 08:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért, ti lányok miért szoktatok ilyeneket csinálni?
2015. jan. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ne általánosíts :D én spec. nem csinálom
2015. jan. 31. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!