Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet elviselni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elviselni, ha van valaki, akivel tökéletes a kapcsolatotok, tényleg semmi probléma nincs, vele a valaha volt legjobb. Egyikőtök sem akarja abbahagyni, de haza kell mennie külföldre?

Figyelt kérdés
Volt egy lehetőség, hogy kimenjek az országba au-pairnek, ő is örült neki. Viszont a család visszamondta az utazást (akikhez mentem volna). Nagyon nehéz oda találni családot, körülményes a kijutás, csak ezért nem utaztam már a jövő héten (hetekbe telik, amíg a vizumot elintézem, annyit nem tudnak várni). Így kb az maradt, hogy havi egyszer vagy kétszer ki tudok hozzá repülni 1-1 napra (nekem nem kell turista vízum, neki viszont az is kell!). Nem tudom, hogy lehet elviselni ezt, ha emiatt lenne vége! Fog-e rám várni vagy sem? Neki még van vissza az egyetemből (fiatalabb tőlem pár évvel), ezért nem költözök hozzájuk.

2015. jan. 30. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A távkapcsolatok sosem lesznek tartósak ha csak nem teszel érte.

Ha ő nem akkor legalább te.

2015. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Folyamatosan azon dolgozok, hogy kimenjek hozzá.

Ő nem tud idejönni, de ez bonyolult, nem részletezem!

2015. jan. 30. 17:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2015. jan. 30. 17:39
 4/4 anonim válasza:
Na mi történt veletek?:oo
2021. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!