Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az nem fura szerintetek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az nem fura szerintetek, hogy a barátom még a tesóm nevét sem tudja?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk, de csomószor úgy érzem, hogy egyáltalán nem érdeklődik utánam, pl még a bátyám nevét sem tudja, pedig szoktam róla mesélni neki, de még egyszer se kérdezte meg hogy hogy hívják.
2015. jan. 30. 15:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mutatsd be neki!
2015. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de, fura.
2015. jan. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Azért az is fura, hogy fél éve együtt vagytok és még egyszer sem mondtad ki a bátyád nevét előtte :D
2015. jan. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mert direkt mindig csak úgy szoktam emlegetni, hogy a bátyám, vagy a tesóm, kíváncsi vagyok, hogy mikor kérdezi már meg a nevét.
2015. jan. 30. 16:11
 5/16 anonim ***** válasza:

Emlitette neki a nevet, a baratja csak nem emlekszik ra!


Mutasd be oket, vidd haza a baratod, toltsetek egyutt kis idot. Ha csak meselsz rola, illetve a csaladodrol, johogy ugy erzi, nem fontos tudnia, szemelyesen nem is ismeri oket.

2015. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5-os vagyok, bocsi, azt hittem mondtad mar neki a nevet. :)
2015. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
lehet, hogy szégyelli megkérdezni...
2015. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Inkább az a fura, hogy nem mondtad, és fél év alatt be sem mutattad..


Én a férjem apukája nevet tudtam meg 8 hónap után, azon kiakadtam... Mert akkor jöttem rá, hogy mennyire nem mesélt róla( nem élt mar akkor sem) kérdezgetni nm fogja senki.. Max az első pár hétben..

Utána fura lenne..

Plusz szerintem a facebookról úgyis tudja

2015. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Quasar07 ***** válasza:
Nem fura, hanem gáz. Lehet, hogy elfelejtette, és szégyenli, ezért nem kérdezi meg.
2015. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.. Tehát én fél év utan tuti nem kérdezném mar meg..


Ha tényleg nem tudja a közösségi oldalakrol, akkor úgy van vele, hogy tuti mondtad mar és ciki, hogy nem emlékszik..


Szerintem itt te vagy fura és nem fair ezek után, hogy szándékosan szivatod

2015. jan. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!