Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek tetszene, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek tetszene, ha a pasitok egy több fogásos vacsorával lepne meg titeket otthon (ő főzne)?

Figyelt kérdés
De nem kell semmi bonyolultra gondolni. Csak egyszerű, de finom ételeket főzne, úgyis a szándék a fontos nem?
2015. jan. 30. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, a lányoknak nem tetszik. Nem szeretik, ha kedveskednek nekik, mglepetést okoznak. Ez köztudott.
2015. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki, de már csak azért is mert nekem nem kéne már aznapra főzni.

Ez nagyon figyelmes ötlet.

A férfiak többsége az ilyesmire nem képes.

2015. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te ismered a barátnődet, esetleg előtte körbe szimatolhatnád hogy feltételezve mi lenne ha főznél egyszer vacsit....

Pont azért hogy ne szoktasd hozzá hogy ez minden nap így lesz.

Ne természetesnek vegye fel.

Amúgy csaj függő valaki ezt nem díjazza, mert jobban örül egy táskának vagy egy fehérneműnek mert inkább ruházkodik mint hogy enne.

Főleg ha vigyáz az alakjára , lehet nem is enne belőle ha nem fogyis menü.

2015. jan. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tetszene senkinek...
2015. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti: van egy olyan érzésem hogy a lány a kérdező
2015. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze, a gesztust nagyon értékelném.


Az más kérdés, ennék-e belőle.

2015. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ehető lenne, akkor igen, de én azért jobb szeretem, ha a pasi inkább beültet a kis autójába és elvisz egy jó étterembe. A főzést majd én megoldom, valószínűleg jobban járunk.
2015. jan. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!