Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeverekedtem egy lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeverekedtem egy lánnyal. Ezután mit mondjak Neki?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok és egyáltalán nem vagyok heves természetű, sőt, ridegség, érzelemmentesség és józan gondolkodás jellemez.

Erre ma összeverekedtem a gimnázium előtt egy lánnyal, aki azzal a fiúval volt, akivel egy picit bonyolult a kapcsolatunk... Vagyis annyi a történet, hogy a családjaink generációk óta jóban vannak, nekem Ő (volt) a legjobb barátom, 15 éves korom óta elengednek Vele bárhová, legyen szó fesztiválról, külföldi útról, vagy buliról. Aztán a nyarat együtt töltöttük leginkább külföldön és ott kicsit összegabalyodtunk, nekem Ő volt az első. Utána még ősszel is kavargattunk, de megbeszéltük, hogy a barátságunk többet ér. Erre elutaztunk decemberben 3 hétre nyaralni, Ő is jött és ott újra...


Most pedig beállít a hidegháború közöttünk. És eddig jól bírtam, mindig szerveztem magamnak társaságot, hogy ne legyek egyedül és ne gondolkozzak, erre ma megjelent azzal a kis ribivel és nem is gondolkoztam, de a kávémat reflexből a csaj hajába öntöttem, amit nem vett jó néven. A többit kitalálhatjátok...



Ez nekem nagyon ciki, legszívesebben ki sem lépnék többet a szobámból. Eddig elhitettem a sráccal, hogy nem érdekel, most meg hülyét csináltam magamból előtte és a fél iskola előtt.


2015. jan. 30. 16:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért ribi? Mert helyetted vele van? Ahhoz képes, hogy véleményed szerint a "józan gondolkodás" jellemez, ebben semmi józant nem látok. Inkább egy féltékeny gyerekre hasonlítasz. Már csak azért is, mert egy kapcsolat, legtöbbször, két emberes dolog - így nem feltétlenül a lány a hunyó.
2015. jan. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Miért nem mondtad a csajnak,hogy"veszek én neked nagy műf.aszt a pics.ádba...keeell?...jouuu?
2015. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Féltékeny voltál megesik :D Próbáld meg mindenkivel megbeszélni a dolgot hogy sajnálod meg minden
2015. jan. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A lány semmi rosszat nem tett, te meg őrülten szerelmes vagy. A szó szoros értelmében, őrült, és jogosan szégyelled magad. Én a helyedben bocsánatot kérnék tőle.
2015. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát ne haragudj, de jó hülye vagy, bár azt hiszem ezt már magadtól is tudod. Egyáltalán minek áltatod magad azzal, hogy a "barátságunk többet ér", miközben oda vagy érte? Így ne csodálkozz, ha más lánnyal van és ilyen esetben eszedbe juthatna, hogy te is azt mondtad, hogy nem akarsz többet, erre ilyen hülyeséget csinálsz. Szerintem kérj bocsánatot a lánytól is és a sráctól is és mondd meg neki, hogy te többet érzel!
2015. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 opened paradise ***** válasza:
És erről miért tehetett a lány?
2015. jan. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

De nincsenek is együtt! Vagyis Nekem azt mondja most mindenki, hogy nincs semmi közöttük.

És nem, nem csak ezért ribi. Hanem azért, mert úgy cserélgeti a fiúkat, mint más a fehérneműt, különböző szórakozóhelyek wc-jében orálozik, legutóbb mentőt kellett hozzá hívni, annyira sokat ivott. Szóval az ilyenek miatt is gondolja mindenki ribinek.

2015. jan. 30. 16:30
 8/20 A kérdező kommentje:
De úgy mosolygott a srácra, hogy tudtam, hogy mit akar Tőle.
2015. jan. 30. 16:31
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor se volt jogod ehhez és akár ribi, akár nem, kérj tőle bocsánatot!
2015. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát én erre azt mondom, hogy vagy megpróbálsz túllépni rajta, vagy pedig tisztázod a helyzetet, és bocsánatot kérsz a sráctól és a csajtól is.
2015. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!