Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ezek alapján ti is azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ezek alapján ti is azt a következtetést vonnátok le, hogy nekem az exem még mindig fontosabb mint ti?

Figyelt kérdés
4 évig voltam az exemmel, fontos időszaka volt ez az életemnek, sok emlékem van róla, nem töröltem ki a közös képeinket sem, még mindig fejből tudom a telefonszámát meg az összes fontos dátumot. A mostani barátommal csak fél éve vagyok és ki van akadva, hogy neki miért nem tudom a számát kövűről, miért kellett gondolkoznom kicsit hogy mikor van a szülinapja, hogy miért nem törlöm le a képeket az exemről. De ez olyan dolog amit nem lehet kitörölni az életemből és nem is akarok. Ő volt az első, szóval nem is tudnám elfelejteni. De attól még nem tudnék már rá úgy gondolni, csakis a jelenlegi barátomat szeretem, de szimplán őt még nem ismerem annyira mint az exem, szerintem ennyi idő után ez normális, a barátom szerint viszont nem is szeretem eléggé, ha még "fontos" az exem. Szerintetek?
2015. jan. 30. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy fordított esetben milyen szarul esne.. :/
2015. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát is is

minek tartod meg az összes képet??

de azért a barátod is kicsit tulzásba esik

2015. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld elmagyarázni neki, hogy nem úgy fontos, ahogy ő gondolja. Egyébként elhiszem, hogy zavaró lehet számára, de neki is meg kéne azért értenie, mi a helyzet.
2015. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a gépemen elrakom a közös emlékeket egy mappába, telefonból szigorúan törlöm az üzeneteket/képeket. Egyszerűen próbáld elmagyarázni neki, hogy ez a múlt, életed fontos része és próbáld olyan helyen tárolni ezeket, ami nincs szem előtt.
2015. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyi legyen már benned hogy a képeket legalább olyan helyen tárold,meg az emlékeket ahol ő nem látja ! Kinek van kedve együtt lenni olyannal,aki még a múltban él ? Biztos hogy nagyon sok apró dolog van amiből érzi,hogy még mindig az exeden jár az agyad.
2015. jan. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem jár rajta az eszem. Minden cucc, meg kép el van rakva nem is szoktam vele foglalkozni, csak néha ha nosztalgiázok, de akkor nem csak róla. A barátom találta meg mert körbenézett a gépemen...
2015. jan. 30. 16:48
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha viszont fontosak neked a képek, csinálj róluk másolatot nehogy a barátod letörölje, szerintem.
2015. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pasid helyében biztos szarul esne, de nem mutatnám ki azért így, ahogy ő teszi. Én lány vagyok, nekem is 3,5 éves kapcsolatom volt az első, de én szakítottam, és nagyon jó volt utána szinglinek lenni. Békében váltunk el, azért, mert én már nem voltam szerelmes egyáltalán, és teher volt számomra a kapcsolat is és ő is. Viszont én soha nem tudtam a számát, a szülinapjára is általában a FB emlékeztetett, közös képünk alig volt, FB-ről ezeket én már jóval szakítás előtt letöröltem, a gépen gondolom még megvannak elszórva. Szóval nekem ő egyáltalán nem fontos már, nem is szoktunk beszélni, max. ha nagy ritkán látjuk egymást, akkor köszönünk, és ennyi. De különösebben az emlékek sem szoktak eszembe jutni, meg semmi. Igaz, hogy az új pasiknak se tudtam sose a telefonszámát, névnapját, a szülinapot még csak-csak... De egyikük sem akadt ki ilyen dolgokon, bár ha megtette volna, valószínűleg megjegyezhetett volna egy új dátumot: a kapcsolatunk végét.
2015. jan. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!