Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, összejönnétek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, összejönnétek ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az olyan lányokról akik egyáltalán nem festik magukat, a magassarkú cipőről kb. az a véleményük hogy : " Már akkor kitörik a bokám, ha rá nézek" Sokkal jobban szeretnek kényelmes pulcsiba, farmerba tornacipőbe lenni mint valami szexi nőies ruhába. Én ilyen vagyok, és sokszor hallottam már hogy egy nő az legyen nőies. De én meg mindig úgy voltam vele hogy nekem így kényelmes és akinek nem tetszik ne nézzen rám, én akkor se leszek ilyen kis csini cica baba. Ez a felfogás zavar vagy inkább bejön nektek?
2015. jan. 30. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez így még mindig kevés konkrétum.

Lehet laza, de akár igénytelen is az, amit leírtál.

2015. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön igazából, ha mondjuk így tetszenél és egyszer valamilyen alkalomra felvennél egy nőies ruhát, akkor meg elájulnék tőled!
2015. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönn az ilyen lány.
2015. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
hát, nekem, bejön :)
2015. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 opened paradise ***** válasza:
Nálam egy póló,vagy bandás póló és egy farmer,sokszor több,mint ha kicsípi valaki magát.
2015. jan. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Metált bírod?

Mert akkor vevő vagyok rád!

A jövő heti Slipknot buli?

2015. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
pusztuljon a fajtád :D
2015. jan. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bejön. tetszene egy ilyen lány.
2015. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jan. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az utcán is az ilyen lányokat nézem meg, nem a kicsípet cica babákat, akik mindig egy álarcot mutatnak a világ felé. Egyébként a kisugárzásod akkor a legjobb, ha jól érzed magad a bőrödben, ha kényelmes ruhákat hordasz. Számomra ez egy hatalmas piros pont.
2015. jan. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!