Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már azt jelenti szeretem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már azt jelenti szeretem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, múltkor megöleltük egymást, nem nem az a furcsa, hogy megöleltük egymást hisz találkozásnál/elköszönésnél automatikusan így köszönünk egymásnak, ez most amolyan "szükségem van egy ölelésre" ölelés volt. Nos ez az ölelés hosszú percekig tartott, közben egeszen közel kerültünk egymáshoz, a csípőnk is összeért... ő simogatta a hátam és a hajam, én a nyaka köré fontam a kezem. Eközben én kissé benedvesedtem... csajok veletek is fordult már elő hasonló egy baráttal? Fiúk mennyire tartjátok ezt furcsának? Tetszik vajon tudat alatt?

16/L


2015. jan. 30. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy kancás vagy.
2015. jan. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.. komolyabb válasz valaki?:/ nem éreztem hasonlót még..
2015. jan. 30. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi extra. Ez még nem szerelem...
2015. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első viccesen fogalmazta, de igaza van. Kevered az érzelmeket a testi szükséglettel.
2015. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az előzőeknek :) igazából azért érzem furcsának mert a többi másiknemű barátommal nem fordult elő hasonló érzésem...
2015. jan. 30. 23:18
 6/7 anonim ***** válasza:
De ismeros a helyzett, en fiu vagyok nalunk is igy kezdodott. Ebbol baratsagextrakal lesz. Sok sikert hozza :)
2015. jan. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jesszus. Nem ezt azért én sem hagynám ..
2015. febr. 2. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!