Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzhetem le a féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzhetem le a féltékenységet?

Figyelt kérdés
Borzasztó féltékeny lány vagyok. Azért van ez mert sokszor csaltak meg meg vágtak át már. Ha pl. a párom nem veszi fel a telót már rögtön azthiszem/gondolom h másik nővel van, vagy vmi történt vele... Volt 1 exem aki 3 napig felse vette pedig még eggyütt voltunk akkor és én a rendőrségen akartam bejelenteni h eltünt, meg stb aztán kiderült h megcsalt. Azóta félek meg bennem van h nem szabad szeretni mert a másik fél nem szeret ugyse. Meg ugyérzem sose leszek jó sese senkinek, hiába van jó alakom, hiába öltözöm csinosan, meg hiába adok magamra de tudom h vannak hibáim. Meg ha volt párom féltékeny voltam rá ha más lánnyal beszélget, facebookon is ha lett vmi uj lány ismerőse már veszekedtem vele, volt h 1x meg is vertem azért mert egy exe ujra próbálkozott nálla, még a csajt is meg akartam keresni. Volt ha lemondta a talit (pl. betegség miatt azt azthittem h azért mert csajozik) Ha pl. késik akkor már olyan veszekedést képes vagyok csinálni mint 1 áruházba felejtett 5 éves. Volt már párkapcsolatom, elég sok de bennem van h minek, ha ugyis egyedül leszek pár hónap után... Akikkel eggyütt jártam otthagytak egy nálam 10x csúnyább igénytelenebb meg kövér nő miatt, egy másik exem meg egy igénytelen 2 gyerekes anyuka miatt, pedig velem egyidős volt. Hogyan tudnám magamba legyőzni a féltékenységet? Mert csaltak már meg ha van párom folyamat azthiszem h meg akar csalni, már lassan ugy vagyok h nem bizom meg egybe sem vagy a polójába rejtett minikamerával engedném el max dolgozni vagy bárhova, vagy ha folyamatosan ellenőrizem hogy mit csinál, kivel van kivel beszél Facebookon (pedig nállam a Facebook is régen tabu volt h tudjuk 1más jelszóját).... N/25

2015. jan. 30. 18:28
 1/2 Bence_ ***** válasza:

Ha lesz önbizalmad akkor simán eltudod majd képzelni, hogy jó vagy a párodnak. Te vagy neki a legjobb. Ha meg te vagy a legjobb akkor kire is lennél féltékeny?

Ha ezek után is lelép akkor is minden rendben. Csak ő nem volt hozzád való és majd jön egy neked való.

2015. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb megcsalás alapja, hogy az ember nem azt kapja a párjától amire szüksége van. Fiatalon annyira nem vagy még tisztában azzal, hogy mik is az igényeid, hogy a szemed,a média, az ösztönöd és a hiúságod irányít.

Nagyon fontos, hogy megértsd, hogy ha egy pasival együtt kell majd élned az nem jelenti azt, hogy uralkodhatsz rajta. Nem vagy sem az anyja, sem a főnöke...nem kérheted számon az időbeosztását, nem vegzálhatod, mert evvel elijeszted és elmenekül mellőled.

Azon gondolkodjál el mivel tudnád maradásra bírni.....a válasz egyszerű, hogy megadod Neki azt amire vágyik és arra koncentrálsz ezerrel, hogy minél jobb partner legyél ahelyett,hogy másokkal foglalkoznál!!! Ha jól csinálod, tuti hogy nem fognak otthagyni,mert értékelni fognak!!!!

Ha Neked annyira fontos, hogy a párod hűséges legyen hozzád, akkor ne olyan pasit keressél akit nap 24 órájában körülrajonganak a tini lányok,mert soha nem leszel nyugodt és kiegyensúlyozott mellette.

37F

2015. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!