Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez szerelem? Vagy csak szimpla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem? Vagy csak szimpla vonzalom? 17/l

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki az osztálytársam. Néha nagyon utálom, de máskor meg ha nincs ott hiányzik... szinte minden hétköznap látom és általában nagyon kedves és vicces. Sokszor amikor ránézek látom hogy engem néz és ilyenkor mindig rám mosolyog. Nem tudom hogy ez mit jelent. Néha csinál olyan dolgokat amitol "kiábrándulok" belőle de nem telik el sok idő és újra hiányzik. Amikor kettesben beszélgetunk nagyon jó fej és vicces és kedves. Szinte minden nap vele álmodom és sokat gondolok rá. újra játszom a fejemben az eddigi szitukat és mindig elképzelem mi lenne ha....
2015. jan. 30. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Napnál is világosabb, bejön neked
2015. jan. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Éhes vagyok vagy nem? Nem is tudom.

Megkérdezem a gyik.hu-n.

2015. jan. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény srácot te mennyit fogod bántani és alázni, már előre sajnálom. Ostoba fapina.
2015. jan. 31. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért bántanám vagy aláznám meg? Vagy egyáltalán mivel?
2015. jan. 31. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:
A szerencsétlenkedéseddel, meg azzal, hogy először azt mondod, hogy igen utána meg hogy nem tudom, aztán, meg hogy talán, majd végül összejössz a suli legnagyobb tahójával.
2015. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsáss meg nem fogalmaztam elég tisztán és egyértelműen.Akkor "nem" amikor teszi a fejét a haverjai előtt, mert sajnos ilyen mint a legtöbb fiú, hogy más a haverjai előtt vagy haverjaival és más amikor kettesben vagytok......
2015. febr. 1. 13:57
 7/7 A kérdező kommentje:
És szerintem ez a dolog csak egyoldalú, tehát ez miatt sem bánthatnám meg
2015. febr. 1. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!