Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek meg fogom bánni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meg fogom bánni?

Figyelt kérdés
Baj ha 16 eves neki adtam a.szuzessegem egy 23 eves fiunak? Akibe szerelmes vagyok..es a szuleim nem tudnak rolunk. Tehat mindezt titokban..szerelmes vagyok, es kivantam is ot. Nem kerek a negativ kommentekbol.
2015. jan. 30. 20:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem hinném.
2015. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha szereted és kívántad akkor mi a baj? Nem hinném hogy megbánod, amúgy meg nem kell túlmisztifikálni.
2015. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
pozitív
2015. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
O meg nem szerelmes bele. Azt mondta vannak benne furcsa erzesek, szeret. De nem szerelembol..aztan azt mondta olyasmi. Nagyon rendes velem. Nem is volt eroszakos, ramenos sem. Enis akartam..szoval..csak igy hulyen erzem magam. Raadasul 1 honapja ismerem..:C de az az egy honap olyan mintha mar vagy 1-2 ev lenne. Furcsa az egesz...olcsonak erzem magam, hogy ennyi ido utan neki adtam magam. De el kapott a pillanat heve, es nemis gondolkodtam akkor. Igazabol, nem is biztos hogy teljesen at szakadt a szuzhartyam. Mivel felt, hogy fajdalmat okoz..tehat nem neveznem teljes szuzesseg elvetelnek.:) de mindegy, a lenyeg hogy mar 'jart bennem' meg ha undoritoan is hangzik..
2015. jan. 30. 20:19
 5/21 anonim ***** válasza:
Azt kerdezed meg fogod e banni de nem kersz negativ kommentet akkor aki azt irna hogy meg fogod az ne irjon? Mondjuk szerintem nem fogod megbanni egyreszt mert mar elkovetted masreszt meg mert nem bepialva egy ismeretlennel tetted
2015. jan. 30. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem arra ertettem. Akik esetleg jonnenek a korommal, stb.
2015. jan. 30. 20:30
 7/21 anonim ***** válasza:

Később úgy is megtapasztalod magad, de ha netán megbánnád, akkor is mindegy lenne. Ha jól sül el a dolog nem fogod, mert lehet a később kialakul valami komolyabb kettőtök közt és boldog leszel, de lehet hogy nem. Lehet hogy rövid életű lesz ez a "kapcsolat" és majd találkozol valakivel, akire azt mondod hogy bár vele lehetne az első.

50-50

2015. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Meg most az a fo problema, hogy mindig kerdezgetem tole hogy hol volt, mitcsinalt.amikor hosszabb ideig nem irunk, pl most..1 oraig nem irt. Es utana irtam hogy hol voltal stb, erre ra vagja hogy gyurni volt, es h ez igy nem lesz jo, hogy mindig be kell szamolnia, meg hogy a feltekenyseg nem fog jora vezetni. Es felek na..nem akarom, hogy kislanyosnak tartson. Probalok "nokent" erett nokent viselkedni..de altalaba nem jon ossze. Neha bevagom a durcat, elkoszonok tole flegman es mikor ki hisztiztem magam..irok neki, mintha semmi sem tortent volna.
2015. jan. 30. 20:40
 9/21 anonim ***** válasza:

Az furcsa ha negativ válaszok nem kellenek! Csak, hogy "Jól tetted!" az elfogadható!

Hát te tudod. Ha a szüzességeddel nem voltak terveid, holnap bele tudsz nézni a tükörbe. Végül is, semmit nem tudunk. Miota ismered, széditett e csak?Jött beleugrottál! Te fogod viselni az összes következményét! Mi mit szóljunk?

2015. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A negativakra azt ertettem, hogy jonnetek itt, hogy mit kell szexelnem 16 evesen, meg hogy k..*a. Es a tobbi..mert ugye tudjuk, hogy a valaszolok 80%-a kb ilyen jellegu valaszokat ir, altalaban.
2015. jan. 30. 20:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!