Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a buta libákra buknak a fiuk? És a kevésbé szépekre rá se hederítenek.

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat pls!

2015. jan. 30. 21:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Ne álltalánosíts.

A külső az csak külső.... Nálam az utolsó mit figyelembe veszek.

18F

2015. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Hidd el, hogy én nem a buta libákra bukok, de a kevésbé szépek is tudnak bunkók és nagyképűek lenne, tehát ezzel nem lehet általánosítani.

Minden rétegnek megvan a maga "fekete báránya".

2015. jan. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Unpredictable ***** válasza:
96%

Mert a buta libák könnyebben kaphatóak, blablabla


Amúgy meg, a kevésbé szép meg csak szerinted...

2015. jan. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%

14 éves lehetsz,de azért segítek

mert buta libákból áll a világ,meg szép érzékem is van

adnék én a belső értékekre,de nincsenek,csak szervek. :D

2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem a nagyon szép lányok tetszenek. Az egyszerű, aranyos, kedves lányok az igaziak.
2015. jan. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nekem pl bejönnek az átlagos csajok is. Az már egy más tészta, hogy nem fognak meg. A buta libákból én pl. szeretek hülyét csinálni. Ha valaki fullba nyomja a kretént amellett nem tudnék megmaradni 20 percnél tovább.
2015. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem takarodsz!? Elegem van abból hogy itt azt hiszik állandóan hogy csak azokra bukunk.

Pff... nők...

Tudod ki tetszik nekem? Egy mindenki szerint ronda csaj, pedig nagyon nem vagyok csúnya, csak tudom mi az hogy érték.

Ennyit erről.

18/F

2015. jan. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 gggTt ***** válasza:
Hiába próbálok egy kevésbé szépre bukni, annak csak a páwa kell...
2015. jan. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mert nagyjából ilyen a felhozatal, azért. És jobb híján.


Na és az miért van hogy a kőgazdag kigyúrt páwákra buknak a csajok? És a becsületes, rendes, őszinte fiúkra rá sem hederítenek?


Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2015. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 OLYMPUS válasza:
Azért Mert Az Ugynevezett Libák Kiemellkedőbbek És Nagyobb Az Ismeretségűk Felsőbb Körben És A Kevésbé Szépek Meg Csak Spanoknak Tekintik Őket Bár Nem Mindenkivel Ez A Helyzet!!
2015. jan. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!