Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok a párotokat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok a párotokat az álmotokért?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok legyetek szívesek!
2015. jan. 30. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Rendőrségen, vagy hol?
2015. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha nagyon passzolunk, akkor nem. Ha kevésbé, akkor igen.
2015. jan. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. Ha az álmom kicsi lenne, nem, mert megvagyunk ketten is boldogan, de mivel az álmom igencsak álom, annak az esélye, hogy valóssá válik igen csekély, de, vagyok annyira szemét, hogy így tennék, mivel az egész emberiséget szolgálná, nem önös érdek lenne.
2015. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
bővebben? amúgy persze nő van sok.
2015. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem!
2015. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na látod, ez egy komoly kérdés, ha úgy igazán de nagyon szerelmes vagyok, szerintem megtalálnám a megoldást, hogy ne kelljen választanom, na és persze ha a párom is szeret, ebben segítene, támogatna, mert ugye kettőn áll a vásár. Én is támogatnám őt az álmai elérésében. De ha nem vagyok szerelmes és a párom sem támogat, szerintem akad még más férfi is rajta kívül. 20/N
2015. jan. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az az optimális, ha a kettő megfér együtt, de nekem nyelvészeti problémáimmal vannak a kérdéssel.
2015. jan. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Természetesen igen.
2015. jan. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Missi_Key ***** válasza:
Valszeg igen...magamat mindig jobban fogom szeretni mint másokat...
2015. jan. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nincs kapcsolatom, úgy hogy lazán feladnám :D

Sajnos úgy érzem ha lenne egy jó kapcsolatom akkor is...

az álmom elég nagy és qrva sok pénzt hozna, persze nem éppen törvényes :D (magyar Walter White lennék, vagy Tony Montana), ezért is nem akarnám veszélyeztetni senkinek az életét akit szeretek, úgy, hogy elhagynám.

Sajnos a pénznek nagy hatalma van!

18f

2015. jan. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!