Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy netes barátnőm. Minden nap beszélgetünk, de kicsit bánt, hogy az ország másik végén lakik. Ma egy lány viszont akire eddig 100%-ig csak barátként gondltam ma egészen vonzónak tűnt. Mindkettőjüket iránt érzek egy erős valamit, de nem szeretném megbántani a mostanit. Normális válaszokat szeretnék!

2015. jan. 30. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sorakoztass fel pozitív és negatív érveket, hogy melyik lány miért lenne jó/rossz választás. :)
2015. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szia, a másik lány közelebb lakik? :) Mert, hát akkor szerintem több esélye van egy olyan kapcsolatnak ami (tegyük fel) nem neten kezdődött. :/ Bocsi. :/ De egyébként egyetértek az előttem szólóval (1.-es), jó ötletnek tűnik. :) Drukkolok, hogy sikerüljön jó döntést hoznod. :) Szia!
2015. jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
netes barátnőm: jó a humora, aranyos, kedves, szeret beszélgetni, az egyetlen hátrány hogy messze lakik.
2015. jan. 30. 23:27
 4/13 A kérdező kommentje:
Az osztálytársam: jófej, szeret nevetni, cuki a mosolya, kedves, viszont néha elég hisztis és érzékeny.
2015. jan. 30. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Néha minden lány elég hisztis és érzékeny :)))

Én az osztálytársra szavazok. Nem igazán hiszek a távkapcsolatokban.

2015. jan. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De mit mondjak a mostaninak?
2015. jan. 31. 00:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Netes kapcsolat mondd neki, hogy ez így neked nem jó. Azt gondoltad, hogy menni fog, de mégse megy. BTW ez közel is van az igazsághoz, nem?
2015. jan. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne kezdj netes barátnővel (=női barát) az ország másik végéről. Ugyanis hatalmas hátrányban vagy azzal, hogy nem ott laksz, nem tudod feltérképezni az ismerősi körét, stb. Simán előnyt kovácsolhat belőle valaki más, még ha a világ legjobb pasija vagy, akkor is. Sajnos tapasztalatból mondom, kb. a szemem előtt jött össze egy ilyen lány egy másik faszival - egyszerűen találkozni se tudtam vele nagyon, nemhogy közös programok vagy randik.
2015. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem is az osztálytársaddal kezdj el foglalkozni. Sosem hittem a netes kapcsola tban, elvégre honnan tudod mit csinál ha nem éred el, v. egyáltalán milyen sűrűn látod? Nem bántani akarlak, de az osztálytársad jobb választásbak tűnik. Nekem ez a véleményem, de tényleg kívábom, hogy jól válasz.:)
2015. febr. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! Szerintem az osztálytársam mellett döntök. Leírjam mi lesz a vége?
2015. febr. 1. 15:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!