Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet tűrnöm kellett volna neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tűrnöm kellett volna neki?

Figyelt kérdés
Otthagytam egy olyan fiút, aki nem foglalkozott velem, nem keresett mindennap, akkor kellett vele találkoznom amikor ő ráért. Le se feküdtem vele, amit már bánok, mert azóta sincs senkim.
2015. jan. 31. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem jobban nem is cselekedhettél volna. nem foglalkozott veled, akkor találkoztatok csak amikor ő ráér(ha pl egy héten keresztül nem ért rá, akkor nem is találkoztatok volna?).
2015. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, kár hogy nem maradtál továbbra is kapcarongy!
2015. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aztóta sincs senkid...ez az azóta mit takar? Bár mindegy is, mert egy ilyen pasitól csak menekülni szabad, nem tűrni, hogy semmibe vegyen.
2015. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pfff há" kik vagytok ti,hogy mindennap keressünk? úristen
2015. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem kellett volna tovabb turnod.

Jol dontottel.

2015. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért kicsit részletezhetnéd ezt a dolgot, mert az, ha pl. egy kapcsolat elején nem keres minden nap, nem azt jelenti, hogy nem foglalkozik veled, illetve nyilván akkor tudtok találkozni, amikor mindkét fél ráér.
2015. jan. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!