Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan kapcsolatnak jövője,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan kapcsolatnak jövője, ahol nincs közös érdeklődési kör?

Figyelt kérdés

Nem mondom, hogy muszáj volna ugyanolyan hobbikkal rendelkezni a feleknek, de talán az nem ártana, ha érdekelné a másik szabadidős tevékenysége, érdeklődési köre.

Jelenleg ott tartunk, hogy ugyan nagyon tetszünk egymásnak, ő nem igazán szól arra semmit, amit én mesélek neki, engem szintúgy nem szögez le sokszor az ő mondanivalója. Furcsa, mert engem ez eléggé eltántorít, de ő mintha egyre lelkesebb volna.

Valakinek összejött ilyen kiindulással egy jó kapcsolat?


2015. jan. 31. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Semmi sem tart örökké, ha ez megnyugtat... :-)


...és máris elárultad mi egy kapcsolat lényege... ...az hogy tetszetek egymásnak, a többi csak rizsa, igazából senkit sem érdekel... :-)


Ha esetleg több éven át is tartana, nos csak akkor jönnének elő azok a problémák, amikről beszélsz, nade tudod lassú víz partot mos... :-)

2015. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kialakulóban van most egy párkapcsolatom, de nálunk máshogy néz ki egy beszélgetés. Teli humorral és kölcsönös érdeklődéssel. Talán a lány kérdez tőlem kicsit többet és elég személyes kérdéseket is fel tesz, mert ebből látom, hogy komolyan érdeklem és ez kölcsönös. Sok bennünk a közös és szerintem a közös érdeklődés vagy hasonló személyiségnek meg kell lenni.
2015. jan. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hosszú távon szerintem nincs. Éveken át csak elbeszélni egymás füle mellett iszonyú magányos dolog lenne...


A kapcsolatban sok más mellett az is a nagyon jó, hogy mindent öröm megosztani a másikkal, mert érti, ráérez és reagál is... Különben elég lenne egy guminő/gumiférfi...

2015. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1.Szerintem az, hogy tetszünk egymásnak, az össz-vissz arra elég, hogy hajlandóak vagyunk leülni megismerni egymást, randevúzni.


Igazából nagyon az elején vagyunk, de ő kb. az esküvőt tervezgeti, engem meg kétségek gyötörnek, hogy azért többre vágynék, minthogy pofára tetszik a másik.

Csak nem tudom, hogy sülhet-e jól el, mert azért nyilván jól esik, hogy ennyire "szeret", lelkes, csak nem tudom mire, mert ha jót akar beszélgetni inkább egy barátot hívok, vagy családtagot.


Köszönöm az észrevételeket!

2015. jan. 31. 11:22
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor a párom bevitt abba a boltba, ahol a hobbijához kapcsolódó dolgok voltak és azt mondta 5 perc múlva végez, majd negyed óra múlva közöltem vele, hogy átmegyek a szomszéd boltba, ahol már mindent megnézve halálra untam magam mikor megjelent nem gondoltam hogy több mint 10 évet leszünk együtt. Próbáltam utánaolvasgatni mivel is foglalkozik. Annyira jutottam, hogy egy átlag műveltségem lett benne, de ennyi.

Két embert elsősorban a vonzalom tart össze, később a szerelem, a szeretet amit ápolni kell. És fontos, hogy mindkettőnek legyenek saját, külön útjai (persze ne a szomszéd ágyába). Nektek a hobbitok lehet a külön út. Csináljatok mindkettőtöket érdeklő közös programokat, beszélgessetek másról és ne untassátok egymást azzal ami a másik unalmas. Persze, néha, ha pl. sikert ér el benne akkor el tudja mondani és tudjon örülni a másik, de nem szabad, hogy ettől függjön a kapcsolatotok.

2015. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hosszú távon meglátod, hogy nem fog működni. Egy idő után nem lesz miről beszélgetni. Már most se nagyon érdekel amit mesél, ez később sokkal rosszabb lesz. Fontos, hogy a szabadidőtökben tudjatok valamit közösen csinálni (a szexen kívül).
2015. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5-ös, az oké, hog ykell külön út, és lehet külön hobbi is. De itt nem egy külön hobbiról van szó, hanem arról, hogy az érdeklődési körükben gyakorlatilag nincs átfedés! Folyamatosan unják, amit a másik mond!


Nekünk a párommal van külön hobbink, mást sportolunk máshol, a szakmáink teljesen különböznek, de alapvetően érdekel, amit ő csinál, és nem csak azért, mert ő csinálja. És rengeteg minden közös érdeklődési körünk van, pl. imádjuk ugyanazokat a zenéket, a színházat, a koncerteket, könyveket stb.

2015. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
"L" betűvel kezdődik a neved? :)
2015. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7. lehet, hogy Nekedvan igazad. Abból indultam ki, hogy egyrészt friss a kapcsolat, másrészt hogy a hobbijukról hiába beszélnek egymással -mivel a kérdező szabadidős tevékenységet írt. Nekem pl. a munkám olyan, hogy ha néha beszélek róla otthon akkor a párom csak azért hallgat meg mert én dolgozom azon a helyen. Mindenki mástól halálra untatná az egész. Igazad van, hogy érdeklődés kell a másik iránt, de az megjöhet attól is, hogy két ember egyre jobban fontos lesz egymásnak más dolgok miatt.

Amúgy ezt az idő dönti el szerintem. Ha vonzalom van, ha fontosak egymásnak és egyre jobban figyelnek egymásra sok minden változhat.

2015. febr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Háát, nem tudom, van abban is valami, amit írsz, csak nekem fura, hogy ha már a kapcsolat elején bevallottan UNJÁK egymás történeteit, akkor ez mitől fog változni hónapok vagy évek távlatában, amikor amúgy is megszokottabb és "unalmasabb" lesz a kapcsolat...
2015. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!