Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én utálom a macskákat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én utálom a macskákat, attól még van rá esély hogy lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
miért szeretik ennyire a lányok a macskákat?

2015. jan. 31. 11:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy nincsenek kutyás lányok?
2015. jan. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

:-)


Mi a különbség a macska meg a nő között???


SEMMI!


Mind a kettő ösztönösen cselekszik, sohasem tudhatod, hogy mi lesz a következő lépése! :-)

2015. jan. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a kutyákat is utálom!
2015. jan. 31. 11:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A csajtól függ


Van az


1.Aki ugyanúgy utálja mint Te


2.Aki alergiás rá


3.Aki normális mértékben szereti a macskát - az udvaron lakik a macska, néha bejön a házba de normális mértékben HÁZIÁLLAT-ként kezelve


4.Beteges alkat aki kb a macskának él. Az egész lakás "Cirmi" igényeinek van kialakítva az emberek rovására. Kb. "Cirmi" uralkodik a nőn és nem háziállat hanem háziúr már a macska.


5.Macsakás elmebeteg. 34 macska a házban + további 8-9 macska amiről nem tud + 2 döglött az ágy alatt.

2015. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

2. :)


Nagyjából egyetértek.. mindezt nőként.. én pl. örülök neki, hogy a férfi számára örök rejtély maradunk :) Sose kell nekik amit már felfedeztek, elfoglaltak, leigáztak :-P És ösztönösen-e vagy sem: rátapintottál a lényegre :)


Miért szeretik ennyire a lányok a macskákat? Miért nem olvasnak a mai gyerekek régi meséket? Amiből megértenének szimbolikákat. Nő, macska, hold. férfi, kutya, nap. Nem kellene kérdezni, meg értetlenkedni hogy miért ilyenek meg olyanok a nők :-P


Miért ne lehetne ettől barátnőd? Az egyik szereti, a másik nem. Fiú létedre Te se szereted a kutyákat, hát biztos, hogy megtalálod azt a lányt aki szintén nem szereti a macskákat. Kicsit nehezebb a dolgod, az igaz, de nem lehetetlen.

2015. jan. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
nem
2015. jan. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki a macskát utálja, az nőgyűlölő is. Ergo nem lesz könnyű..
2015. jan. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én se szeretem...

Pedig nő vagyok.

Nem utálom az állatokat alapjáraton, de lakásban sose tartanék 1 db-ot se.

2015. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!