Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bíztassam a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bíztassam a barátnőmet hogy felvegye a "dögösebb" ruhadarabjait?

Figyelt kérdés

Barátnőm visszafogott lány de tudni kell róla h van egy bevállalósabb oldala is (amit kb csak én tudok)


ezenkívül rengeteget vásárol és van egy tonna "szexi" ruhája is. gondolok itt feszülős miniruha, platformos tűsarkú, latex leggings. az a baj, hogy ezeket sose veszi fel, merthogy "kicsit r . bis". namármost akkor minek vannak ilyen ruhái? folyton csak farmerben, laposcipőben, visszafogott cuccokban jár. de tényleg, a nőies cuccai nagyrészét sztem még egyszer se vette fel. sztem a szülei meg a barátnői tömik tele a fejét, mert irigyek rá. mert amúgy bomba jó alakja van. szóval igazán nincs oka nem hordani ezt a sok cuccot, ha már megvannak.

én sokat mondom neki de aszondja h "akkor te a r . bancos csajokat szereted?"

mondjuk nekem otthon gyakran felvesz szexi ruhákat, szóval nekem mind1 miben van hétköznap, de kicsit zavar, h így visszafogja magát, mikor tökre dögös lehetne.


2015. jan. 31. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne bíztasd. Otthon hordja a szexy cuccot, az utcán meg a visszafogottat. LEGJOBB COMBO!
2015. jan. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát örülnél ha az utcán jobban mutatna melletted..
2015. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ha nem akarja, akkor nem.

nem is értem, miért nem akar jan. végén, illetve feb. elején platformos cipőbe, és miniruhába járkálni..

2015. jan. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is így volt. (Mondjuk nekem is megvolt az okom rá.. biztos neki is.) Otthon szinte bármit fel mertem venni. Egyedül szinte csak a konzervatív ruhákat. A kedves mellett viszont mertem hordani egy-egy nem ribis, de vagányabb ruhát. Évek alatt sem sikerült "elérnie", hogy igazi dögösbe kimenjek az utcára - igaz, nem is erőlteti. Viszont dícsér, ha mellette szexisebben öltözöm.


Ne nyaggasd, csak ha szórakozni mentek válassz neki egy nem túl kihívó, mégis jó darabot. Ha neked nem fárasztó akkor jó kis program előtti program lehet az otthoni divatbemutató. Ha hazaértek mondd, hogy milyen büszke voltál, hogy egy ilyen jó csaj volt melletted. Lassú változást lehet, hogy elérsz.

2015. jan. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szegény lány.
2015. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!