Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan bontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan bontotta fel a párom az eljegyzésünket?

Figyelt kérdés
Már az esküvőnket terveztem, de egyik pillanatról a másikra romba dőlt minden. Azt mondta, hogy mivel ennyire meghíztam, már nem tudja velem elképzelni az életét. Ezt érdemeltem néhány tíz kiló miatt a cél előtt?

2015. jan. 31. 21:42
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ha eddig nem tette szóvá, hogy híztál, csak így hirtelen benyögte, akkor nyilván nem a súlyod az ok, csak egy kifogás.

Néhány tíz kiló??? Gondolom nem 2 hónap alatt szedted fel.

" Ezt érdemeltem néhány tíz kiló miatt a cél előtt?" Ettől a mondattól viszont kamuszagú lett a kérdés. :) A cél előtt...

2015. jan. 31. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%
Ez komoly??
2015. jan. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem a külső a lényeg, de nem is lényegtelen... néhány tiz kiló azért durva.... még mennyi az a néhány?
2015. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Hát akár igaza is lehet, de azért ez elég kegyetlen.. Mennyit híztál és mennyi idő alatt? Milyen voltál mikor megismert? Próbált szólni, hogy fogyjál le, mert neki így nem tetszel? Vagy csak egyik pillanatról a másikra borította a kapcsolatot?
2015. jan. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

Én se akarnám végignézni hogy a házastársam szépen lassan öngyilkolja magát.

Mennyi az annyi?

2015. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Jogosan tette, főleg azért, mert neked a házasságkötés csak CÉL.
2015. jan. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Néhány 10 kiló azért valóban sok.
2015. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%

"Ezt érdemeltem néhány tíz kiló miatt a cél előtt?"


Miért?

Hány 10 kilót akartál hízni, hogy elérd a célt???

2015. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
80%
Örülj neki, hogy nem volt esküvő. Ilyen hozzáállással akár a gyerekszülés után elváltozott alakod miatt is leléphetett volna.
2015. jan. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
33%
Kuldd hozzam! ritka az egeszseges, igenyes ferfi manapsag.
2015. jan. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!