Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kémprogrammal figyel?

Figyelt kérdés
A baràtom mint kiderült egy kémprogramot telepitett fel a gepemre hogy megfigyelje mit csinàlok. Ez beteges sztem! Aztan mindent a fejemhez vagott. Nem normalis dolog ez! Szerintetek ? Mit tennetek?
2015. febr. 1. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakíts vele de gyorsan!!!
2015. febr. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valoszinu el is kapott akkor szivem :D
2015. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 CptTomato ***** válasza:

Ha kémprogramot telepített akkor remélem legalább nagyon jól keres ugyanis olyannal amivel tényleg meglehet figyelni valakit több milió forintba kerül....

Ha megnézte az előzményeid és/vagy a mentett jelszavaid azért magadra vess....

Talán ne csinálj olyasmit amit a fejedhez vághat....mert tudod ezis beteges.

2015. febr. 1. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából az illumináti Rothschild gyíkemberek csinálták, csak a barátodra akarták kenni. Ez így igaz, megmondta a kurucinfo is.


88!

2015. febr. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Amit a #3-as írt az ebben a formában nem igaz.


Rengeteg pár dolláros vagy akár tört változatban ingyen is hozzáférhető program létezik pl: keyloggerek, ami képes a leütött billentyűket logolni, a képernyőről screenshot-okat készíteni, ezeket az adatokat e-mailben továbbítani a gép tulajdonosának tudtán kívül.


Amúgy tényleg beteges... ezek után a boltba is követni fog?

2015. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én semmi olyat nem csináltam amiért ezt érdemeltem, h figyeljen. Nem is talált semmit, mert nem tettem semmit. De ez beteges, h valaki ennyire féltékeny
2015. febr. 2. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!