Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megszabadulok a volt kapcsolatom emlékeitől, közös fotók, kapott apróságok, akkor elmúlik ez az indokolatlan, féltékenységhez hasonló rossz érzés ami, bár úgy érzem továbbléptem, néha mégis előjön?

Figyelt kérdés
3 hónapja mentünk szét, de nagyon rossz érzés látni a facebook posztjait, nem szeretnék neki rosszat, de kiborít ha látom, hogy ír a friss randikról, és attól is hogy csak tudom, hogy a közös képeink itt vannak a gépemen. Tudom, hogy nem hibáztam a kapcsolatunkban. Talán ezért ennyire nehéz?
2015. febr. 1. 10:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2015. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tiltsd le, dobd ki, élvezd a szexet! Menni fog.
2015. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy egy kapcsolat MINDIG az összes, benne szereplő emberen múlik. Egy párkapcsolat is két emberen múlik. Fogadd el, hogy hibáztál. Legfeljebb nem tudod hogy mit. Ha itt olvasgatsz látod, hogy sokan leírják: már az elején nem volt tökéletes.. mégis belementek úgy, hogy azt hitték, majd a másik tökéletlensége változik. Ez is hiba.


Ha úgy gondolod, hogy ezek a dolgok zavarnak akkor tiltsd le, legalább addig amíg túl nem vagy rajta teljesen. Esetleg tedd ki pendrive-ra a régi képeiteket és add oda valakinek aki megőrzi Neked. Ha így is zavar kérd vissza és töröld le véglegesen. Adj magadnak erre pár hetet.

2015. febr. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezt jónak érzem. Odaadom a cuccokat egy ismerősnek egy időre.
2015. febr. 1. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!