Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek vagy mit ne, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vagy mit ne, hogy visszaálljon a regi rendszer?

Figyelt kérdés

Parommal4honapja vagyunk egyutt.

O 29 eves en21 vagyok.

Az elejen mindig o keresett.o irt eloszor stb.

Ugy erzem ez mostanra alabbhagyott. Ha munka kozben ideje engedi felhiv.de o mondta multkor hogy en is irhatok neki. Ilyenkor beszelunk.de sokszor van hogy irja hogy melo vanmmajd ir. Es nem ir. (szerelo)

Ugy erzem mostanaban en jobban ragaszkodom hozza.kezdek megijedni....

Minden este egyutt vagyunk.mert mindketten igenyeljuk.

DE el akar koltozni otthonrol mert a tesoja e az apja rendetlenek es o ezt nem birja.kosz van stb. Mondta hogy koltozzunk ossze tavasszal.

De mar kezdek azon aggodni.hogy tenyleg azert jon at este vagy azert akar osszekoltozni mert szeret. Vagy csak mert menekulni akar otthonrol???? Ezt mibol szurhetnem le???


Es mut tegyek hogy o teperjen es hianyozzak neki?

O nagyon erzekeny.mert ha en nem keresem egybol azt hiszi hogy hisztizek stb. Nem egyszeru.... Okos tipp???


2015. febr. 1. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
sajnos ez elő ferdül :( ez ilyen tipikus pasis hiba valakinél elő jön valakinél nem :D lehet az lehet a háttérben hogy már nem szeret úgy mint régen és neki mindegy hogy együtt vagytok-e vagy nem de hagyja hogy kövesd mint egy kutya. DE EZ CSAK FELTÉTELEZÉS
2015. febr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tegnap is osszekaptunk.igaz en balheztam. O este hazament ( itt lakik a szomszed utcaban) es en mentem at vegul.plusz influenzas is. Meglepodott.de orult. Este fent voltam.de o azt hitte alszom es betakart simogatta a hatam stb :) de altalaban hattal alszik.ez pl. Baj??? :(
2015. febr. 1. 10:55
 3/19 anonim ***** válasza:
)unja a banánt) dobd fel valamivel az együttlétet, vagy csinálj meglepetést neki. Légy kreatív
2015. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Várjál mi az hogy háttal alszik, ez miért lenne baj nem értem :DDD
2015. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Most hogy beteg mondtam neki.hogy pihenjen... Es eljottem tole.

Nem ertette miert akarok menni.azt mondta velem is tud pihenni.

Azt mondtam dolgom van

Kivancsi vagyok fog.e majd keresni.vagy hogy neddig birja nelkulem.


Szerintem valamu megromlott ... Picit olyan mintha nem torodne velem annyit...Lehet nem szeret???

Szakitanom kene???

2015. febr. 1. 10:58
 6/19 A kérdező kommentje:

A szex nagy jo koztunk

Mindig meglepem...fehernemu stb

Plusz ha idom engedi sutit sutok neki. Tegnap is sutottem

Mundig igyekszem a kedvebe jarni.de egyre jobban ugy erzem hogy neki semmi sem jo

2015. febr. 1. 11:00
 7/19 anonim ***** válasza:
Már írtam, lehet nem szeret és neki mindegy hogy ott vagy-e vagy nem, ha kap puncit érted...
2015. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lehetséges hogy ellaposodott a kapcsolat. Ha ugy érzed jobb kilépni, akkor tedd meg. Volt részem ilyenben, próbáltam javítani minden nap, de aztán napról napra csak rosszabb, szarabb volt. Egyre jobban fájt a dolog, majd egy hónap killódás után feladtuk a harcot
2015. febr. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem túlreagálod. itt is milyen hisztit levágsz..
2015. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A többi részére nem válaszolok, mert ennél jobban kellene ismerni titeket. Ha jól értem egyikőtök sem egy egyszerű eset, így valószínű nem lesz soha könnyű a kapcsolatotok, de ha megbeszéltek dolgokat (nem hiszti, nem nyűglődés, felnőtt, higgadt hangon) akkor akár jó is lehet.


Ha betakar, hátadat simogatja .. szerinted mire utal? :D

Én sose szerettem ha rám másznak éjszaka, vagy bármilyen módon korlátoznak abban, hogy úgy helyezkedjek ahogy szeretek.. mondjuk amúgy is eléggé független vagyok. Ha nem durcásan fordul el akkor semmit nem számít a kapcsolat szempontjából hogy alszik.

2015. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!