Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha elmúlt a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt a barátommal de kb egy hónapja nagyon azt érzem hogy nem vagyok már belé szerelmes csak szeretem. A kapcsolatunk is már szinte olyan mintha csak barátok lennénk. Nagyon jól elvagyunk ha találkozunk, de már egy ideje elmarad a szexualitás a kapcsolatunkból és csak beszélgetünk vagy filmet nézünk.. és az a baj, hogy én már nem is kívánom őt annyira mint régen. 16L
2015. febr. 1. 12:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég korán összejöttetek,ellaposodott a dolog.Változtok is még elég sokat.Vagy próbálod megmenteni a kapcsolatot ha úgy látod van értelme,vagy lezárod.Azért beszélgess el vele hogy ő mit érez,mert biztos ő is érzi hogy valami nem stimmel.
2015. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszéltünk már róla, és ő még szerelmes és nem akar elveszíteni.:/ én is szeretem, de nekem ő volt az első és fiatal vagyok még ahhoz, hogy csak azért maradjak vele, mert szeretem. Ilyet a házasságban csinálnak. Csak az a baj, hogy én sem akarok, hogy eltűnjön az életemből..:(
2015. febr. 1. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

"én már nem is kívánom őt annyira mint régen."


milyen régen? 13 évesen?


egyébként tényleg ne maradj vele, ha hiányzik a szerelem.

2015. febr. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

miért, a régen az evidens, hogy rögtön a legelső időszakot jelenti? istenem...:'D

én nem gondolnám, hogy hülyeséget írtam, aki érti érti, aki meg nem annak mindegy.

2015. febr. 1. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!