Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végzős gimisek középiskolások...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végzős gimisek középiskolások akik kapcsolatban vagytok, ti nem paráztok hogy mi lesz a párotokkal meg veletek ha jön a szeptember, egyetem stb?

Figyelt kérdés
Csak mi veszekszünk már ezen? mert bpre szeretnék menni. Az itthonról 300km. :(
2015. febr. 1. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de volt egy kapcsolatom. Amikor végzős voltam, akkor jöttünk össze. Egy teljesen átlagos befeléforduló lányról van szó.

Amikor elkerültem egyetemre, egyre kevesebbszer találkoztunk, mert mindig lemondta a találkozókat. Mindig összevesztünk. Mindenért én voltam a hibás, stb...

Kb. 1-1,5 évig tartott ez a se veled se nélküled állapot, amikor megelégeltem a dolgot.


Azóta összejöttem az egyetemen egy nagyon gyönyörű, pozitív lánnyal, akivel 250km-re lakunk egymástól. És boldog párkapcsolatunk van, szinte veszekedések nélkül :)


Szóval: a távolság nem akadály. Csak tudjátok megoldani.


Megjegyzem: az egyetem 80(!!!)km-re van az otthonomtól.

2015. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy annyira barataink sincsenek es o azt hiszi en magara hagyom...
2015. febr. 1. 12:18
 3/7 A kérdező kommentje:
es hogy biztosan talalok mast
2015. febr. 1. 12:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyire veszekedtek ezen?

A lány hány éves?

Mióta vagytok együtt?

A felmerülő problémákat meg tudjátok oldani?

2015. febr. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Harom honapja. de nagyon nagy a szerelem mindkettonk reszerol... nekem eddig ez a legnagyobb. o idosebb nalam de neki meg van egy eve
2015. febr. 1. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 12.ben januárban jöttünk össze, 200 km-re vagyunk egymástól, de minden hétvégén találkozunk. Vagy én megyek, vagy ő jön, a lényeg, hogy sokszor látjuk egymást :) hétköznap telefonon, skype-on beszélünk, most félévben volt olyan hogy nem volt órám egyik nap csak délután kettőtől, ezért előző nap hazautaztam és akkor is tudtunk találkozni :) nincs különösebb vitánk, nagyon jó a kapcsolatunk, meg lehet oldani :)
2015. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ha ezt igy mi megtudnank oldani szerintem nekunk sem lenne gondunk de odavissza nekem tobb mint hatezer forint a vonat es lehet meg heti szinten sem fogok hazajarni :(
2015. febr. 1. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!