Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm, furán viselkedik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm, furán viselkedik, nem is nagyon keress, nem akar megölelni, se puszit adni, se semmit. Mintha nem szeret már, mit tegyek? én szeretem, de így nem vagyok boldog mellette, szakitsak vele?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Esetleg beszéld meg vele? Erre nem gondoltál?
2015. febr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj meg beszélni vele, hogy mi a problémája, mi bántja, tudtok-e rajta változtatni. Ha nem, nem vagy boldog mellette, szóval túl sok választásod nincs.
2015. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele,nem is egyszer,egyből letámadott és én vagyok s**r ember,mer megmondom neki,ha valami rosszul esik(pl múltkor,elkezdet más fiút dicsérni és nekem nem eset jó,mert engem már nem dicsér semmiért se) és lese s**rja,inkább nekem mondja,h ne szóljak semmiért se mer ő szakít velem..ez meg nem megoldás
2015. febr. 1. 12:21
 4/8 anonim válasza:

Egy barátomnak hasonló problémája volt a barátnőjével. A lány folyton mindenért leszidta, és mikor a srác megpróbálta megbeszélni vele, hogy ez neki rosszul esik, akkor csak sértődés lett belőle.

Ők szakítással oldották meg, és a srácnak azóta lett másik barátnője, akivel jól megvannak és boldogok.


Lehet, neked is jobb lenne egy olyan lányt találni, akivel könnyebb együtt lenned.

Nem lenne szerencsés, ha 40 évesen találnátok ki, hogy válni kéne. Még fiatalon több esélyetek van mindkettőtöknek, hogy megtaláljátok a hosszútávú partnert.

2015. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm a válaszod,én is ezen gondolkoztam,csak olyan nehéz elengedni
2015. febr. 1. 12:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretni már valószínűleg te sem szereted, csak ragaszkodsz az emlékekbe, az együttlétbe. Ha már úgy érzed, hogy boldogtalan vagy, akkor már nem szeretheted igazán. Valószínűleg neki sem lesz ellenére, amikor felhozod, és ez csak segíteni fogja a továbblépést.
2015. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szakitotunk...
2015. febr. 1. 22:38
 8/8 anonim válasza:
Hagyd ott, de előtte beszéld meg vele a dolgot ha akar akkor változtat rajta.
2015. jún. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!