Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van itt ennyi magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés
Valamit nem lehet ez ellen tenni?
2015. febr. 1. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
De,élesszük fel Hitlert és akkor mehetnek katonáskodni
2015. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
És akkor eljön a III.világháború
2015. febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
9%
Mert annyira ocsmány külsőm van, hogy nincs olyan lány, aki szeretni tudna.
2015. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A net,telefon,stb. elterjedésével beszorultak az emberek a számítógép elé meg a lakásba.Ha nem lenne tv,net,telefon,posta akkor sokan nem punnyadnának otthon,kénytelenek lennének személyesen felkeresni a másikat,stb.Illetve az emberek is már zárkózottabbak,nem nyitnak a másik felé,bizalmatlanok.
2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű: akinek párja van, az inkább vele tölti az idejét. De ezt egy 6 éves gyerek képes lenne átlátni, kedves kérdező
2015. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én azt értem, hogy inkább vele tölti persze ez alap, de attól, hogy valakinek nincs párja nem jelenti azt, hogy kötelezően magányosnak kell lennie és csak negatívan látni a dolgokat.
2015. febr. 1. 12:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Valószínű az a magányos aki pozitívan áll hozzá most épp az utcán/boltban szólít le egy nőt, vagy csetel valahol.
2015. febr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amúgy mit és miért kéne tenni ez ellen bármit is? Te vagy én vonszoljuk el őket klubokba, mondjuk, hogy itt vagy ott ismerkedjenek? Adjunk könyveket a kezükbe amiből kommunikációt tanulhatnának? Vigyük orvoshoz a depiseket? Nem szólhatsz bele mások életébe. Senkiébe. Ha kérdez adhatsz tanácsot. Adhatsz lehetőséget, hogy változzanak, de ennél többet senki nem tehet.
2015. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Mert aki nem magányos, az most a párjával van. Bár én rácáfolok, hisz én sem vagyok magányos, de a napot a párom nélkül töltöm. Miért kéne ez ellen tenni? Majd az élet elrendezi. Minél görcsösebben ragaszkodik valaki ahhoz, hogy kapcsolata legyen, annál ijesztőbb a másik fél számára, és természetes, hogy senkinek sem kell. Az életben annyi szép dolog van a párkapcsolatokon kívül, első sorban ezekkel kéne foglalkozni, s ha utunkba sodródik az aktuális "nagy Ő" (ugyebár sok esetben nem a végleges...), akkor átadni magunkat ennek is. De ha valaki ül a 4 fal közt, és sír, hogy ő csúnya, és nem kell senkinek, nos, az meg is érdemli ezt.
2015. febr. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nőknek szólj,hogy ne legyenek ennyire felszínesek,és megvan a megoldás...
2015. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!