Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összeköltözzek vele a nyomorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összeköltözzek vele a nyomorba, vagy a saját álmaimat váltsam valóra és szakítsunk?

Figyelt kérdés
Aktuális lenne az összeköltözés albérletbe, mert már nem bírjuk az utcán randizgatva fenntartani a kapcsolatunkat, panziókba járni meg drága és macerás.(Nem, nem mehetünk át egymáshoz). Szóval őszre tervezzük hogy elköltözünk, addigra tudunk gyűjteni egy kis pénzt, kaucióra stb-re, azért is ősz a kitűzött időpont, mert mégegy telet nem akarunk az utcán tölteni. Szeretném ezt az egészet őszintén...de nem ilyen felhőtlen a helyzet. A kötelező költségek kifizetése után csak annyi pénzünk fog maradni havonta, ami a legolcsóbb kajákra, és a háztartási dolgokra elég. De a saját szépségápolásomra, ruhavételre, bármiféle szórakozásra, egyszerűen 0 maradna. Nem tudom ér e így valamit a szerelem, ha közbe igénytelenül, rossz közérzettel él az ember. A másik, hogy nekem van egy pár dolog amit szeretnék kifizetni, megvenni a közeljövőben, és nem kis kiadások, ha költözünk akkor ezekről örökre lemondhatok. Viszont ha ezt választom, hogy itthon lakok és a saját céljaimra gyűjtök, akkor garantált a szakítás, egyikőnk se bírja ezt a fura kapcsolatot, hogy nincs együttalvás, nincs lakás, nincs semmi. Engedjem el őt? Vagy mondjak le a saját szükségleteimről miatta?
2015. febr. 1. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

kutyaszorító?

Megkérdezhetem mennyi idős vagy, vagy hol tartasz?

2015. febr. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ezt a döntést csak te hozhatod meg, nem értem, miért nem veszed észre. Mi nem tudjuk, mennyire szereted őt és/vagy mennyire akarod a saját utadat járni.
2015. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
annyira megoldhatatlan az egymásnál alvás?
2015. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én már rég elengedtem volna.
2015. febr. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha te nem érzed jól magad úgy hogy le kell mondj az eddig megszokott igényeidről, akkor a kapcsolatotokat ez meg fogja mérgezni(nyűgös, hisztis leszel).Tehát inkább légy önmagad kövesd a céljaidat, és ne legyél igénytelen!!! Tudom hogy kicsit nyersnek tünik amit írtam és talán lepontoznak (nem gond), de saját tapasztalatomból okulva adtam választ!
2015. febr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tehát jelenleg teljesen eltartanak a szüleitek, de ha albérletbe költöztök, leveszik rólatok a kezeteket?
2015. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6: *kezeiket
2015. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elkell engedned, nincs èrtelme senki miatt se feladnod az álmaid.(Ha azok tènyleg fontosak)
2015. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
10%
az álmokat követni hatalmas hiba, amit csak évtizedes távlatból értesz majd meg. akkor is, ha beteljesülnek
2015. febr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mindegyik válasszal egyetértek, mindegyik kérdésre váom én is a válaszodat.

A #2-hez kapcsolódva: ennyre nem várható semmi jövedelem növekedés ? Mert hát csak az volna az igazi.

Egy ideig szépen el lehet úgy lenni, hogy most ugyan épp,hogy nem éhezünk, de nagyon szeretjük egymást és látszik az anyagi fejlődésnek legalább a (reális !) lehetősége, ugyhogy oké minden, kerek a világ.

Mondjuk arra azért számíts, hogy lakva ismerni igazán meg a másikat. És az ehhez szükséges tolerancia nagyon el tud fogyni a (túl) hosszú ideje fennáló frusztráció(k)tól.

2015. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!