Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most éjjel történt. Mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most éjjel történt. Mindig óvszerrel csináljuk csak most valamiért keletkezett rajta egy pici lyuk. Én vagyok a fiú és tudom, hogy nagyon híg valami jött most nem az a tipikus fehér sperma lehet ez még több esélyt ad arra, hogy nem eshett teherbe?

Figyelt kérdés
Nagyon félünk ahogy éreztem, hogy jön egyből húztam ki, de került belé egy kicsi. Nemtudom mennyi az esély rá, hogy teherbe esik ha csütörtök délutánig menstruált 4.5 napon át?

2015. febr. 1. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha került belé egy kicsi, akkor simán lehet terhes. És nyilván nem pont a termékeny napjain történt a dolog, de ez sem jelent semmit, bármikor lehet másabb a ciklus, lehet máskor a peteérés, vagy éppen lehet spontán peteérés.

Én a barátnőd helyében íratnék fel esemény utánit. Az a biztos!

Mert nem arról van szó, hogy mikor elkezdtétek volna és nem mentél el, akkor vettétek volna észre a szakadást, hanem konkrétan megtörtént a dolog és jutott a barátnődbe is.

Egyértelműen ez az az eset, amikor is, ha nem akartok gyereket és idegeskedni, hogy vajon megjön-e vagy sem, terhes lett-e vagy sem, hogy esemény utáni lesz belőle.

2015. febr. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Van rá esély, hogy teherbe esik, ha igen mekkora?
2015. febr. 1. 14:56
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen, van rá esély!

És hogy mekkora? Mekkora esélyem van, hogy ma nyerjek a lottón??? (van lottóm, szóval az esélyem nem nulla, de vajon mennyi pontosan az esélyem?)

Na kb. ilyet kérdeztél most.

Nem az a lényeg, hogy mekkora az esély, hanem hogy van rá esély!!!

2015. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Van rá esély de nagyon kevés így inkább titkolnánk és nem esik teherbe, mert kevés nagyon az esélye.. Vagy inkább azt javaslod, hogy menjek el a patikába és azt sem tudom, hogy mit mondjak ott?
2015. febr. 1. 15:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Indulás eseményutániért!

Tök mindegy mennyi az esély, a lényeg, hogy van esély!

2015. febr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ma vasárnap tuti nincs nyitva semmi!

Az késő lenne ha holnap venném meg és kedden venné be? (az okokat most nekérdezd, mert nem lakunk együtt)

2015. febr. 1. 15:19
 7/11 anonim ***** válasza:
72 órán belül kell bevenni, de minél később veszi be, annál kevésbé hat. Menjen ő ügyeletre, ott talán kap receptet amivel kiválthatja.
2015. febr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha ilyen felelõtlen vagy minek szexeltek?

Remélem nem gondoltak komolyan, ezt a "ha csak kicsi az esélye inkább titkolom és nem csinálok semmit dolgot"...

Van rá esély, tökmindegy mekkora, de van! Mit csináltok, ha tényleg teherbe esik? Nem érné meg inkább elmenni és megvenni azt a tablettát?

Õ is megveheti, már akár ma is, de legkésõbb hétfõn... minél késõbb veszi be, annál kevésbé hat, a legjobb lenne már most egybõl.

2015. febr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem egyből a patikába kell menni és nem is neked!

A lány megy el ügyeletre nőgyógyászhoz, ugyanis az esemény utáni vényköteles, ott felírják a receptet, amit az ügyeletes patikában ki lehet váltani.

És patika hétvégén is van, mert hétvégén ügyelet van!

2015. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Na, mi lett? Teherbeesett a barátnőd?
2015. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!