Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan szerelmes belém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan szerelmes belém vagy csak etet?! 14/L

Figyelt kérdés

Barátnőm barátaival szilvesztereztem. És ott megismertem egy srácot, akivel éjt nappalá téve beszélgetünk, hülyéskedünk. Azonban szilveszter után 2 héttel bevallotta, hogy szerelmes belém. Azóta amikor néha iszik, szokta mondogatni, hogy mennyire szeret, meg józanul is, csak akkor meg is érti, hogy nem szeretnék vele összejönni egyenlőre. Facebook-on nagyon jól beszéltünk, de hetente legalább egyszer találkozunk, és akkor meg a barátnőmmel van el. Pénteken is nagyon rosszul esett, hogy még csütörtökön amikor jóéjt kívánt mondta, hogy nagyon várja a pénteket, hogy lásson, erre másnap amikor találkoztunk kb rám se nézett, hanem a barátnőmmel hülyéskedtek. Aztán meg csodálkozott, hogy a másik srác meg velem foglalkozott. Nem értem, akkor most komolyan gondolja? Mert szoktunk beszélgetni, hogy majd miket csinálunk, de kezdem elveszteni a hitem.. :-/ :-(

Én:14

Ő: 16


2015. febr. 1. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert még gyerekes, szégyenlős a társaságodban. Nem jelenti azt, hogy ne gondolna rád komolyan.
2015. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben.. Csak nem igazán az a szégyenlős típus.

Köszönöm a választ! :-)

2015. febr. 1. 15:29
 3/5 Noren1989 ***** válasza:

16 éves, és iszik...na kövi kérdés, mivel bódítja a barátnődet ?

Am nem sanszos, h bármit is komolyan gondolna.

De ha arról beszélgettek, h h fogtok d_gni...hát akkor hajrá ;)

25/f

2015. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Már óvoda óta ismerik egymást, legjobb barátok

2. És ha iszik? És ha cigizik? Ki a francot érdekel. Nagyon aranyos fiú, normális srác. Ennyiből nem kell megítélni. Amúgy is,

3. Nem a sz*xről beszélgetünk, hanem, hogy pl nyáron elmegyünk motorozni a többiekkel, meg pl farsangra ő akar majd kisminkelni, meg pl milyen kajákat fogunk csinálni, meg ilyenek..

2015. febr. 1. 15:48
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért félek, hogy etet, mert a többiek mind ilyenek ott.. De ő alapból másabb mint ők..
2015. febr. 1. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!