Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok fiúk, nektek mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, nektek mi volt a legfurabb eset azzal kapcsolatban, mikor a pártotok szüleivel találkoztatok?

Figyelt kérdés
2015. febr. 1. 21:15
1 2
 1/13 opened paradise ***** válasza:
100%
Megkedvelt,majd 1 óra után rajtakapott a lányával a zuhany alatt.
2015. febr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
egy görbe este után reggel apósom mellett ébredtem :)
2015. febr. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm hazavitt magukhoz, mert kb. tizedannyira lakott a kocsma helyszínétől, mint én, majd a sötétben szeretkeztünk. Reggel mit sem sejtve a körülményekről kiosontam Donáld kacsában wc-re, ahol találkoztam az apjával.


Mondhatni az apja előbb látott meztelenül, mint a nőm engem.

2015. febr. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az első bemutatásnál (kb. 2 hetes kapcsolat) a srác anyja már az esküvőnket tervezgette....
2015. febr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer az anyja valami halat sütött, hívott enni, de tisztában voltam az "anyós" főzési tudományával, előadtam, hogy fáj a hasam, és a szobában maradtam. Persze bejárt hozzám 5 percenként, és engem csesztetett, hogy márpedig jobb lesz a belemnek, ha eszem halat, tuti azért fáj mert üres, meg a hasonló okosságai ... Mindegy, kimentem enni. Olyan szálkás volt az a szerencsétlen hal, hogy nem lehetett belőle rendesen enni. Aztán egyszer csak éreztem, hogy megakad egy szálka a torkomon, vagyis inkább több apró. Azt hittem megfulladok, elkezdtem vörösödni és öklendezni. Aztán kijött belőlem minden. Utána még ő volt megsértődve!
2016. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Előbb markoltam meg a barátnőm anyukájának fenekét, mint a barátnőmét (akkor még nem jártunk).
2016. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
vallásról kezdett nekem magyarázni a lány apja
2016. aug. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
A legfurább az volt, hogy a mai napig nem jöttem rá hogy miért nem nyírta ki őket eddig senki...
2016. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A nagymama megjegyezte a nagycsalád előtt a sütimetegkóstolva, hogy aki így süt, az férjhez is mehet.

21 éves voltam, akkor fél éve ismertem a párom és akkor találkoztam a szülőket kivéve minden rokonnal először.

2016. okt. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Első találkozás anyósjelölttel. Iszom a narancslevet, drága párom meg pont akkor kezd el humorizálni... hát szépen kijött az orromon a nedű...
2016. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!