Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csinaljak?

Figyelt kérdés

16eves lany vagyok, es van egy fiu aki 17, nagyon szeretjuk egymast,

Csak annyira messze lakik tolem, vagy 4-5 orara, es nemtudjuk h mit csinaljunk... Nem vagyunk egyutt, eddig csak igy amikor talalkoztunk kavargattunk, de mindennap telefonon vagy akarhol beszelunk

Nagyon szeretne velem osszejonni.. Enis vele de a tav ugye nem kicsi.. Szerintetek mit csinaljunk?



2015. febr. 1. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbáljátok meg, ha mindketten kedvelitek egymást a távolság nem lehet akadály:)
2015. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha igazán szeretitek egymást, akkor menni fog ez ekkora távolsággal is! :)
2015. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan barátom aki Németországban él. Nekünk sajnos nem működött, de attól még nektek lehet, hogy fog! Egy próbát mindenképpen megér!
2015. febr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szalmazsákot, ember méretűt! :D



Hát a távolság ellen nem tudtok semmit tenni, ha össze is jönnétek, a párszár kilométer elég nagy akadály lenne.

2015. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ez a távolság sztori elég érdekes tud lenni. Vigyázz vele, nehogy csak arra kelj neki, anno csak szexért tettem a jófiút aztán koppant a csaj..
2015. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Bekken'Bauer ***** válasza:
írj privátot aztán elmondom az én sztorimat, ami müködik!
2015. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Paprikás krumplit, mert azt szeretem!
2015. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!