Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak hogy elfelejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy elfelejtsem? Vagy hol találhatok hozzá hasonlót?

Figyelt kérdés
Van egy férfi iszonyatosan jól néz ki de annyira hogy nekem soha életembe senki nem tetszett ennyire..de van barátnője szóval esélytelen így a dolog..de annyira megfogott a külső-belső egyaránt hogy ha csak rá gondolok elolvadok teljesen?? hogy felejtsem el...nekem egy ilyen férfi kell mint Ő!

2015. febr. 1. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt vagyok
2015. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:)végre megtaláltam külsőleg belsőleg a tökéleteset de foglalt :(
2015. febr. 1. 23:04
 3/9 anonim ***** válasza:
"Vagy hol találhatok hozzá hasonlót?" -> Nem tudjuk, hogy pontosan milyet keresel. :D
2015. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne fogalt, már nem is lenne tökéletes.
2015. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenesetre az tiszteletre méltó, hogy ha már foglalt, nem piszkálod a kapcsolatukat, sokan példát vehetnének rólad.
2015. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
30 év körüli, izmos de nem egy izomagyat kell elképzelni de nagyon jó teste van ..néha elegáns néha sportos nem csak a feslő teste nagyon jó hanem a lábai is ..annyira arányos és férfias...nagyon rövid a haja barna kis borosta de nem mindig ..a kicsit ránézésre nagyképűnek tűnhet pedig nem az , jóindulatú és kedves ahogy az ember szemébe néz és mosolyog ..szerintem sokan elolvadnak tőle..d
2015. febr. 1. 23:09
 7/9 A kérdező kommentje:
soha nem rondítanék bele más kapcsolatába és szerintem boldogok is..szóval...
2015. febr. 1. 23:10
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez az összes "belső tulajdonsága", hogy kedvesen mosolyog? Valóban jól ismered....
2015. febr. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem ismerem annyira párszor találkoztunk csak de annyira megfogott hogy hihetetlen :( sajnos
2015. febr. 1. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!