Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ért egy nő az alatt ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért egy nő az alatt ha azt mondja, hogy 'időre van szükségem'?

Figyelt kérdés

Szombat este egy csodálatos estét töltöttem együtt a barátnőmmel, vasárnap reggel és délelőtt is minden oké volt, délután elment vásárolni, miután visszajött már rossz kedve volt, kérdeztem mi történt, de csak annyi választ kaptam rá, hogy hagyjuk, nem akarok róla beszélni...nem is erőltettem tovább a dolgot, csak tudtára adtam, hogy rám számíthat és ha bármi gondja van, vagy beszélni szeretne bármiről én itt vagyok neki, nekem elmondhatja. Majd este kaptam egy ilyen üzenetet tőle:

"Ma délután rengeteget gondolkodtam, talán a boldog napok nem tarthatnak örökké számomra, minden alkalommal ha valami jó történik rögtön valami rossz követi...ki tudja, talán nem érdemlem meg hogy boldog legyek. Azon gondolkodtam, hogy nem a családomat utálom, nem is a helyet ahol élek, az egyetlen dolog ami elől el szeretnék futni az önmagam...eltartott egy ideig, míg rájöttem, hogy mennyire utálom ami vált belőlem az utóbbi időben. Bocsáss meg nekem ha ma nem voltam veled, és bocsásd meg ha nem leszek a következő néhány napban sem. Egyedül akarok lenni, talán úgy jobb lesz. Nem értem mi történik velem, nem akarom tönkretenni a te napjaidat is. Sajnálom, ne ijedj meg, nem akarok kisétálni az életedből, csak időre van szükségem."


Nem igazán értem, hogy mi történhetett vele mindössze két óra alatt, és nem is tudom mi jár igazán a fejében, elveszíteni semmiképp nem szeretném, de túl rámenős sem akarok lenni. Szerintetek hagyjam magára egy kis időre? Várjam míg ő jelentkezik, vagy mit kéne tennem? Teljesen tanácstalannak érzem magam ebben a helyzetben, segíteni szeretnék neki, de nem tudom, hogy ő mit szeretne...köszi előre is, ha valaki tud egy kicsit is segíteni :)



#idő #barátnő #kapcsolat #időre van szükségem
2015. febr. 2. 09:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%
Hát koma ez csak annyit jelent hogy valakije van neki, aki nem te vagy. És csak arra kell neki idő, hogy a másik féllel stabilizálódjon a kapcsolata, mert ha még se jönne össze neki a dolog, akkor még ott vagy te. Rengetegszer jártam így, de amikor időt kérnek ki kell őket b*szni a pics*ba, mert ha te nem teszed meg akkor ők megfogják tenni.
2015. febr. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Bence_ ***** válasza:

Valamit végig kell gondolnia. Ha őszinte akkor azon amit írt. Ha nem akkor máson.

Legyél türelmes.

2015. febr. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lenne a helyzet mivel minden tökéletes volt eddig, szombat este még azt is felhozta, hogy egy nap a feleségem szeretne lenni és velem szeretne családot alapítani, nem hiszem, hogy bárki is mondana ilyeneket, ha valaki más lenne az életében...azalatt a két óra alatt történt vele valami, míg elment vásárolni, csak sajnos nem tudom mi és megőrjít a dolog.
2015. febr. 2. 09:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Várd ki azt a pár napot. Ha ezt kérte, legyen ez. De ez a pár nap legyen pár nap. Ha hétvégéig nem jelentkezik írj rá, hívd fel. Hetekre hülyeség magára hagyni ha pár napot kért. Vasárnap v max jövő hét hétfő, kedden keresd, ha addig nem szól. Ha ennyi idő alatt nem jut semmire magában, akkor nem arról fúj a szél, mint amit mond.
2015. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Sajnálom, ne ijedj meg, nem akarok kisétálni az életedből, csak időre van szükségem."


Elnézést, ha keményen fogalmazok, de úgy érzem erre van szükséged:

Erről a mondatról lerí, hogy a pincsikutyája vagy. A kiskutyus is megijed, amikor a gazdi el akar menni otthonról. Ez vagy te. És ami méginkább ront a dolgon, hogy ezzel ő is tökéletesen tisztában van, és ki is használja.

Én a helyedben nem várnám meg, míg a "pihenő" alatt összejön valami bunkó macsóval, aki nem hízeleg neki, hanem kőkeményen lerántja a bugyiját. Téged arra nem fog méltatni, hogy ezt elmondja, inkább csak elkerül majd, amilyen alaposan csak lehet.


Ez persze csak egy lehetőség a sok közül, de szerintem éppen eléggé reális, hogy ne menj bele egy ilyen játszmába.

Én megüzenném neki a helyedben:

Szia! A párkapcsolat arra való, hogy ha valami gondunk van, megbeszéljük. Ha te nem így látod, és inkább eltávolodsz tőlem, akkor valami nem stimmel...


Ezen elgondolkodik majd, és vagy meggondolja magát, vagy elkezd magyarázni, hogy miért kell mégiscsak várnod. Az utóbbi esetben, én ignorálnám a csajt, és nem várnám vissza többet.

2015. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bemagyarázol. Időre van szüksége, mert szerinte minden jót valami rossz követ. Ennyi. Saját gondolatai teszik tönkre, neked csak annyi dolgod van, hogy megérteted vele, hogy ez nem így működik. De azt a pár napot ne várd ki, inkább lepd meg valamivel náluk.
2015. febr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ellentétes javaslatokat kaptál, kedves kérdező, de akárhogy is döntesz, remélem viszonzod a válaszolók segítő szándékát azzal, hogy leírod mi lett az ügy vége. Én kíváncsi vagyok rá, és szeretnék majd okulni belőle.


32F

2015. febr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Manócska1 ***** válasza:
szerintem várj,míg ő nem jelentkezik. kérlek majd jelezd,mi történt. a legjobbakat kívánom.
2015. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt jelentheti, hogy a nőnek nem tetszel.
2015. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tegnap este átbeszéltük a dolgot, nem volt a háttérben másik pasi, se egy macsó aki lerántotta volna a bugyiját helyettem, se az, hogy nem tetszenék neki, mindössze annyi, hogy magával nem volt elégedett és csak félre szeretett volna vonulni egy időre...feleslegesen aggódtam miatta, mivel mostanra minden rendben van ismét.


Még annyit hozzátennék, hogy nem értem mi a gond azzal ha tisztában van vele, hogy mennyire fontos számomra és igen azzal is hogy félek tőle, hogy egy nap elveszíthettem, mivel számomra nem egy olyan csaj amilyet bárhol lehet találni, hanem számomra az amilyenhez lehet, hogy csak egyszer egy életben van szerencséd és ha elszalasztod a lehetőséget bánhatod egész életedben...ő is ugyan ezt a tudtomra adta és szerintem ebben nincs semmi rossz, számomra az természetes, hogy az ember félti amit szeret és kedves számára...

2015. febr. 4. 15:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!