Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 17/L/B

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztályfőnök nőmbe(37). Erre már 2 éve rájöttem. Igazából első látásra szerelem volt.Előtte csak fiú pasijaim voltak, nem érdekeltek a lányok. De most is-is. Inkább az idősebbek jönnek be még akkor is ha nők. Illetve nőknél csak ő érdekel. Na szóval, tavaly nyáron meg ismerkedett egy huszon x éves csávóval. Nagyon jófejnek tűnt, segítő késznek stb. Ofő mesélt róla, hogy próbálkozik a csávó, de ő nem akar vele együtt lenni se így se úgy. A környezete is nyaggatta, hogy miért nem jön össze vele. Aztán egyik nap elkezdte mesélni, hogy megpróbálták, de nem állt fel a gyereknek. Aztán teltek múltak a hetek hónapok és rá írtam a srácra. Nem azért, hogy összejöjjek vele, hanem csak úgy. Elkezdtünk beszélni ofőről és bevallotta (amit persze tudtam)hogy szerelmes belé. Elkezdtünk beszélgetni, majd 3 órán át beszéltünk. Olyanokat írt, hogy ő már április óta együtt van Ofővel, meg hogy lefeküdtek stb. Össze horodott mindent én meg nem tudtam mit higgyek. Ofőnek vagy a srácnak. Másnak Ofő tiszta ideg volt, látszott rajta. Gyakorlatunk volt, ő vitt ki. Az autóba elkezdte mondani, hogy ő mennyire utálja a hátulról jövő kis genyókat, meg utálja a kétszínűeket stb. Na ott tudtam már hogy valamit tud. Beértünk gyakszihelyre, és behívott a szerszámosba. Elkezdte mondani, hogy tegnap fél órán át veszekedett vele a srác mert, hogy én miket mondtam neki róla meg ilyenek. Elkezdtem sírni és elmeséltem az egészet. Átküldtem neki a beszélgetést. A srác rám írt délután, hogy én miért mondtam el Ofőnek a beszélgetésünket miközben megígértem neki, hogy köztünk marad. Elküldtem az anyukájába és letiltott. Nagyon csúnyán összevesztem Ofővel is. Közben az egyik tanár is bekavart aki ki akarja rúgatni Ofőt. Elkezdte mondogatni neki, hogy én mennyire szeretek vele gyakorlaton lenni, meg hogy nem nézem semmibe Ofőt. Ősziszüneten teljesen kivolta. Egyfolytában sírtam és sírtam. 10kilót leadtam az 50 kilómból. Szünet után rendeződött a viszonyunk. Elkezdtünk szalagavatóra készülni. Ofő a sráccal táncol. Nem nézünk egymásra se. Kérés az lenne, szerintetek miért csinálta ezt a srác.? Én a féltékenységre szavaznék.
2015. febr. 2. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
írj rövidebbet még korán van ehhez:XDDD
2015. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért vagy te bárány? O.o
2015. febr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nemarhogyeztkerdezed válasza:
mutasd meg neki a 80-as paladinod es mindennhelyrejon
2015. febr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mint az óvodában :D
2015. febr. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!