Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik az apukám haverja!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az apukám haverja! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nevelőapukámnak van egy haverja aki 20 éves és folyton itt van nálunk !!!!!!!!Mindig nagyon kedves hozzám!! És nem perverz mielőtt valaki félreértené! És amikor egy másik férfi is szokott itt lenni,ő is az apukám haverja őbelé meg a húgom szerelmes !!!!na amikor ő mellém ült akk. azt mondta neki ,h menj el onnan! és odaült mellém nagyon kedves de 9 év az eltérés!!! Mi legyen?

2015. febr. 2. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, rövid időn belül elmúlik:)
2015. febr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még kisgyerekek vagytok, ez ilyen kis gyerekes rajongás. Nem kell tenni semmit sem, majd elmúlik.
2015. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi nem sokára kiderül, és többet fogsz tudni!
2015. febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél, még kisgyerekek vagytok. Én 11 évesen bújócskáztam meg fogócskáztam.
2015. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!