Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti milyen hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen hosszú kapcsolat, mennyi együtt töltött idő és közös élmény után "adnátok meg magatok" a barátotoknak?

Figyelt kérdés
R-i bik kíméljenek, komoly kapcsolatra gondolok! Kort is légyszi!
2015. febr. 2. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez magától a kapcsolattól függ, nekem pl volt olyan kapcsolatom ami úgymond nehezen indult, több időre volt szükségem, hogy megbízzak a személyben és 4 hónap telt el mielőtt "megadtam magam":D de a mostani barátommal annyira jó volt minden, hogy már 1 hónap után megtörtént :) azóta is együtt vagyunk
2015. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Milyen korcsoporttól kérdezed? :-D

Felnőtt korban mindkét fél tudja, hogy a kapcsolatban a szex fontos, illetve anélkül nem is működik ... Ergo minél előbb :-D

2015. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, 19/L
2015. febr. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
8hónap után,de azért mert még szűz voltam,és kellett a bizalom,h nem csak kihasználni akar. Ennekm már lassan 4 éve 16voltam mikor összejöttünk(innentől kezdve 8hónap) azótta eljegyeztük egymást! :)
2015. febr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sok mindentől függ. Legalábbis nálam.

Pl, milyen régóta ismered? Azóta hogy megismerkedtetek, aztán összejöttetek, agy pl előtte évekig haveri viszonyban is voltatok már stb.

Igazából neked kell tudni, mennyire mély már a kapcsolatotok mennyire ismeritek egymást, mennyire bízol meg benne és a legfontosabb, hogy mennyire érzed késznek magad rá.

Csak azért ne menj bele, mert ő már sürgeti vagy szeretné, vagy mert azt hiszed, hogy emiatt elhagy. Ha tényleg szeret, akkor képes lesz várni bármit is mondjon. Persze ne várasd évekig, de hónapokat kibírhat érted.

Te is akkor fogod a legjobban élvezni ha teljes mértékben biztos vagy benne és nincsenek kétségeid semmivel sem kapcsolatban. Főleg akkor ha esetleg ez az első... Őt pláne jó ha minden jól sül el, mert ez lesz az amire mindig is emlékezni fogsz. (Jobb esetben.)

De egy általam egészségesnek vélt kapcsolatban ahol a felek hagytak magunknak és egymásnak hogy megismerjétek egymást 3 hónap egy alsó határ. Ha mondjuk régóta ismeritek egymást és úgy érzed mehet akkor ez persze lehet kevesebb is. Sőt van akinek ezzel kezdődik a kapcsolata... Ha bizonytalan vagy, nem szeretnéd még stb... akkor ez akár lehet jóval több is.

Ha egy tanácsot elfogadsz, mielőtt bármit is "tesztek". Beszéljetek róla. Kinek mi a jó, mi az amiben még benne van mi az amit nem szeretne. Védekezés stb. Ismerjétek meg egymás testét, érzékeny pontjait. Erre jó a petting. Ha minden megvan, mehet a dolog... Onnantól már nem lesz ilyen körülményes hisz ismerni fogjátok

egymást így is. :)


Én az első előtt 4 hónapot várattam. Nem volt gond belőle, 2 éve vagyunk együtt.


19 L

2015. febr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hány évesen? Tökre nem mindegy, hogy egy 16 éves szűzlányról vagy egy 28 éves nőről beszélgetünk, esetleg egy 40 éves elvált asszonyról.


Mostani párommal közel két éve ismertük egymást, amikor 25 éves koromban összejöttünk, és egy éve már kerülgettük is a dolgot, de rajtunk kívül álló okokból nem jöhettünk össze. Utána viszont két hét után már rendszeresen nála aludtam.


Előtte asszem 22 évesen jöttem össze az előző pasimmal, vele ha jól emlékszem kb. 2 hónapig csak "jártunk", utána volt szex. Igaz, őt is régebbről ismertem már, tehát nem új ismeretség volt.

2015. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
20 eves voltam, szűz, o volt mindenben az első. Nagyon szeretem, 1honap utan feküdtem le vele
2015. febr. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!