Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal ha ilyen dolgok derülnének ki róla?

Figyelt kérdés

Ha friss kapcsolatban elárulná hogy régebben pánikbeteg és depressziós volt, öngyilkos akart lenni, és egy hónapig pszichiátrián kezelték, de most már jólvan akkor otthagynátok vagy kitartanátok mellette?


Velem ez a helyzet, titkolhatnám, de nincs értelme. Egy kapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség, és szerintem ezt joga van tudnia a páromnak. Ha nem mondom el a kezemen úgy is észre venni. Mostmár jól vagyok, de néha feltörnek az emlékek és ilyenkor csak úgy elsírom magam, szomorkodok kicsit, de ha valaki megvigasztal hamar jobb lesz. Nem tudom, hogy így van-e még esélyem egy normális kapcsolatra, mert ha valaki megtudja hogy pszichiátrián voltam egyből gyogyósnak néz, pedig amin keresztül mentem nem is csoda, hogy bedepiztem.


2015. febr. 2. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért hagynám ott? Főleg, hogy én is hasonló helyzetben voltam. Ne a múlt szemüvegén tekints a jelenre.
2015. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem szakítanék és nem nézném egyáltalán gyogyósnak emiatt.
2015. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem, miért tenném? Egyébként pedig szerintem is a bizalom az alapja mindennek. Mondjuk nyilván nem ezzel nyitnék a helyedben, de igen, én is elmondanám, ha ilyen helyzetben lennék.
2015. febr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nekem nem problema.
2015. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem akarok ezzel nyitni, de ha meglátja a kezem úgy is rá fog jönni.
2015. febr. 2. 16:23
 6/14 anonim ***** válasza:
Csak ha ilyen hülye mellette.
2015. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nőnek inkább megbocsátható, férfinak súlyos nyomás alatt is csak kicsit szabad megroppannia, pl. súlyos személyes családi tragédia.


Személyes véleményem szerint nagyon súlyos nyomás csak a ma pszichopatáknak nevezett embereket nem viseli meg, akiket nem is tartunk normálisnak.

2015. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Soha többet nem kezdenék ilyennel!!!!
2015. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok, és elég sok mindenen mentem keresztül.
2015. febr. 2. 16:35
 10/14 anonim ***** válasza:

Figyelj!

Ne mondd el!

Izomból ne hagyd magad egy pillanatra sem elgyengülni!

Túllépsz ezen könnyen, ha nem hátrafelé mész.

Ne élj vegyszerekkel!

Magadat ne verd át!

2015. febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!