Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal egy másik férfi miatt, de elbizonytalanodtam. Volt már valaki hasonló helyzetben? Tanács?

Figyelt kérdés
Másfél év után hagytam ott a páromat, mielőtt összejöttünk már barátok voltunk egy ideje, én akkor még az első szerelmemmel voltam együtt. Annak csúnya vége lett, ennek ellenére valahol mindig is szerettem (talán mert az első volt vagy mert amikor szétmentünk én még nagyon szerelmes voltam) aztán összejöttem az egyik barátommal. Jó volt vele, de tűz és víz az első szerelmemmel, teljesen más volt ez a kapcsolat az előzőhöz képest, nem volt tökéletes de jól megvoltunk. Kicsit hullámvölgybe kerültünk amikor felbukkant a régi szerelmem mondván hogy nagyon szeret és próbáljuk meg újra. Hetekig őrlődtem, majd szakítottam a barátommal. Ez kicsit több mint egy hónapja, ám most elbizonytalanodtam. Nem érzem azt a nagy szerelmet (felmelegített káposzta...) még mindig imádom mint embert, de fizikailag már nem vonzódom hozzá. Viszont ő most nagyon szerelmes belém. Ugyanakkor nekem még mindig nagyon hiányzik a volt barátom, ő nyitott arra hogy újrapróbáljuk. Egyiküket sem szeretném hülyíteni, reménykedek egy olyan megoldásban (még ha tudom is hogy nem létezik) ahol senki sem sérül jobban. Ti mit gondoltok?
2015. febr. 2. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd mindkettőt, vagy első szerelem.
2015. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Presy ***** válasza:
dobj fel egy érmét és amelyiknek drukkolsz azt válaszd:D mellesleg vigyázz nehogy két szék közé ess.
2015. febr. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!