Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Saját magad érzelmei vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Saját magad érzelmei vagy a pasidé lenne ebben a helyzetben előnyben?

Figyelt kérdés

Hogyha a párod megkérne hogy próbáld ki mással pettingelés szintjén, akkor megtennéd? De mindezt úgy, hogy neked minden porcikád ellenkezik.

Ez az egész arra menne ki, hogy kiderüljön mennyire viszonyul a tested a másikhoz... arra hajt, legalábbis az esne jól neki hogyha csalódnék....

Igazából dilemmás vagyok, mert én vele akarok lenni, de ilyenkor arra gondolok, hogy ne csak a sajátomét akarjam... össze vagyok zavarodva és nem tudom mit tegyek.

Nem voltam sok pasival, míg ő más csajjal igen, de én nem is vágytam sose hogy sok pasival legyek együtt mert ugy érzem az ágyban tanulékony vagyok, de ő meg azt akarja hogy megtapasztaljam, ha nem is szex szintjén...


2015. febr. 2. 17:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgy értem nekem ő az első akivel lefeküdtem, de ő már több csajjal együtt volt.
2015. febr. 2. 17:08
 2/10 anonim ***** válasza:
jól értem? arra kér, hogy pettingelj mással hogy kiderüljön ,hogy hogy reagál a tested más érintésére?
2015. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én ezzel úgy vagyok, hogy amíg nem éled ki a vágyaidat más emberekkel, addig nem kell komoly kapcsolatba bele menni, és akkor nem lesznek problémák.
2015. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Eszem ágában sem lenne belemenni és ha nagyon erőlködne akkor ott is hagynám a francba és keresnék egy normális pasit aki esetleg figyelembe veszi az érzéseimet is és nem a hülye kísérleteire akar felhasználni.
2015. febr. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, hogy érezzem milyen mással...
2015. febr. 2. 17:14
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta az én döntésem. Amúgy mellesleg sosem voltam olyan, hogy többekkel is ki akarnám élni a vágyaimat, én eddig is elégedett voltam. Csak teljesen meg vagyok lepődve...
2015. febr. 2. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez a pasi nem hozzád való.. Szerintem keress mást, mert nagyon úgy néz ki, hogy ez nem lesz egy hosszú kapcsolat.
2015. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt... :D
2015. febr. 2. 17:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor lehet a végét járja.
2015. febr. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez számomra értelmetlen, de csináld, ha ennyi eszed van.
2015. febr. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!